Sayfa 155/499 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon
Arama sonucu : 3987 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Elinize sağlık sn ercanbay.Allah banada ömür verirse hoca"nasıl bilirdiniz diye " sorduğunda bende orada olacağım.

2. ''İyi haberleri zamanında göndermeyip saklayan ve bundan dolayı da ihtar alan kişiden bahsediyorum...

İhalenin feshi davasından , netice alamayacağını defalarca yazmıştım. Bu davadan gelen, ret sonuçlarını günü gününe defalarca tepemize çakmadı mı?

Ben kasıtlı yaptığı kötü şeyleri tıkır tıkır sayabilirim...

Neden yapıyor? Kendiniz karar verin...Kendiniz sıfatlandırın.

Bu yazı aslında sizi bilgilendirmek amaçlı değil. Bu yazı ve daha önceki yazılarımın çoğu, Kemal Z. şahsını bilgilendirme amaçlı.

Ve içeriği de;

"Yaptığın ayıp. 21 senelik yatırımcın var. Ben de 11-12 senelik yatırımcınım. Sürekli hisselerin önüne engel çıkarıyorsun ve ben bunu görüyorum. Ulusala çıkabilecekken, başvuru dahi yapmıyorsun. Kendi borcundan dolayı, şirketlere haciz getirtip, hisselerin %50 düşmesine sebebiyet veriyorsun. Ve çıkıp yatırımcıyı yatıştırıcı bir açıklama yapmıyorsun. Vakıfbank borcunu bir türlü bir plana anlaşmaya bağlamıyorsun. 1 çeyrekte bilançoyu bozuyorsun. Hisselerine halen sahip çıkmıyorsun. İstiyorsun ki, 10 sene bekleyen de 5 sene bekleyen de satsın karsız çıksın..."

"Sen bir çok iyi olabilirsin ama biz yatırımcılar için çok kötü bir insansın" ''

Sayın ercanbay,kaleminize sağlık. Arkadaşa direkt küfür etmeyin demişsiniz. Ha direkt.ha endirekt ne farkeder? Yukarıda belirttiğiniz kabahatlerden sonra ,nasıl küfür etmeyeceğiz? Bir çok arkadaşımız hisselere geleceğini yatırdı.Ancak o gelecek hiçbir zaman gelmeyecek gibi.

Ne zaman küfür yemekten kurtulur? İşleri normal seyrine koyar,işte o zaman . Aksi halde dozu artırarak devam edilecek. Sanki arkadaşın elinde hiç hissesi yok,sadece şirketi Egeyıldız lehine yönetiyor,hisseler yükselirse ona hiç faydası olmayacak gibi duruyor.

3. Burada ki arkadaşlardan özür diliyorum konu şahsi meselem onunla aramızda.Arkadaşlar gerekli açıklamaları yazmışlar bende eski yazılarımda defalarca yazdım tekrar etmeye gerek yok onun için penaltı gibi direk karşıdan çakıyorum neresine gelirse. Yakında daha ağır çakmaya başlayacağım. Buraları okuduğunu biliyorum içim rahatlıyor. Artık her gün çakacam. Senin var ya.....
    Son düzenleme : Alexandr; 28-07-2018 saat: 23:21.

4. Merhaba,

Google ve diğer arama motorları işimizi çok kolaylaştırdığı gibi, "En büyük düşmanınızdır." Bunu daha önce 2 kere yazmıştım. Yazılan kalır. Ve sildirmeniz zordur.

İlk defa Kemal Beyi ikaz için yazmıştım. Ölümünden 10 yıl sonra, yakınlarının okuyacağı hoş durmayan mesajlar, onu mezarında da rahatsız edecektir. Yazın anlamında söylemiyorum. Kemal Bey mahkemeleri çok sever. Sizi de mahkemelerde süründürmesin.

Yazacağınız şeyler, belli bir temele dayanmalı ki, Hakim de "Hadi kardeşim, bununla mı geldin karşıma..." desin. Yada, bir gün birimiz hakkımızdaki kötü bir mesajı sildirmeye karar verdiysek, bu işlere bakan devlet birimi " Bunda bir şey yok, mahkeme kararı getir..." demesin.

"Ben senin Ta... " ile bir şey tutturamazlar ama yine de hoş görünmüyor.

Ben buraya sizler tarafından eksik olan şeylerin yazılması taraftarıyım. Benim görmediğim şeyleri, görenler eksiklikleri ve yanlışları yazsın, yazsın ki, herkes bilgilensin ve belki de boşuna günahını aldığımız Kemal Bey de bilgilenir ve duruma el kor.

Belki de paraları hortumlayanlar, eniştelerdir de..; Kemal Beyin bu durumdan haberi yoktur...

Olamaz mı?

"Tabi ki olamaz! Elbette ki birlikte hortumluyorlar..."diyenler var gibi hissediyorum.

Ama olabilir diyeceğim. Kemal Bey masum olabilir...

Onun için, gördüğümüz hataları, yanlışlıkları buradan dile getirirsek, Kemal Bey bir şekilde ulaşır.

Etrafındaki "Yes Men" cilerden belki o da usanmıştır da, burayı gizlice, kendi başına sık sık kontrol eder...

Hadi o zaman.

Bundan sonra Kemal Beyi bilgilendirelim...

Bilmediğimiz şeyleri de sorular sorarak öğrenmeye çalışalım. O bir şekilde bizi cevaplayacaktır. Ya, Kap yoluyla, ya Yalaka yoluyla yada mahkeme yoluyla...

Sorularınızı buradan yazın;

İlk soru benden olsun,

"Kemal Bey Ulusal Pazara çıkmak için başvuru neden yapmıyorsunuz ve neyi bekliyorsunuz?"

Selam ve saygılarımla,

5. Sayın Ercanbay öncelikle selam ederim. Her zamanki gibi güzel yazmışsınız inşallah anlar.

Geldiğimiz noktada Türkiye Ekonomisi sıkıntılı günlerden geçiyor hepimiz görüyoruz / yaşıyoruz. 8 aydır neyin anlaşmasını yapıyorlar Teşviklerin,vergi indirimlerinin v.s dağıtıldığı anlaşmaların daha kolay hallolduğu Seçimler öncesinde ne yaptınız ? O kadar işçi çalıştırıyorsun ekonomiye katkın var sana kolaylık yapmadılar mı? ANLAYAMIYORUM nasıl çıldırmayayım.

Bende sorayım o zaman.

Son gelen icra neyin nesi detayı niye açıklamıyorsunuz. ( Ama içi boş kıytırık konular için basın açıklaması yapıyorsunuz.)

Ne zaman Hisse fiyatı yukarı gitmeye başlasa çıkıp olumsuz yorumlanacak açıklama yapıyorsunuz hisse fiyatı aşağı düşüyor. Bu açıklamaları yapma ihtiyacı duyuyorsunuz da yatırımcıların cevap beklediği asıl açıklanması gereken konular hakkında neden bu kadar duyarlı değilsiniz ? Detaylı açıklama neden yapmıyorsunuz ?

Vakıfbank' ın fabrikaya koyduğu icra alacağı için 8 aydır yaptığınız görüşmeler hakkında doyurucu açıklama neden yapmıyorsunuz ? Çözülemeyen konu nedir ?

BİST Borsa Başkanlığı tarafında 2 uyarı neden alındı ? Biz yatırımcılara bir açıklamanız olacak mı ?

Gaziemir Fabrika arazisi vefa hakkı ne oldu ne durumda bir açıklama niye yok ?

Fabrikada 430 civarı işçi çalışıyor kar neden düşük çıkıyor ?

Fabrikadan Ege yıldıza mal verilirken neden iskonto yapılıyor. Fabrikadan iskontosuz verilse de Ege yıldız kendisi satarken üzerine koyacağı kardan iskonto yapsa olmuyor mu ? Sonuçta fabrika karı Ege yıldıza aktarılmış olmuyor mu ? Yanlış yorumlamışsam lütfen düzeltin.

Evet yukarıda yazdığım suallere cevap bekliyorum. Açıklama yapacaksanız hakikaten yaptığınıza değsin öyle içi boş açıklamalar yapmayın duymak istemiyorum / istemiyoruz.

II. Altı aylık kar Rahmetli Mazhar Zorlu' nun kurduğu fabrikaya yakışacak mı ? Ağustos ayında göreceğiz bakalım.

6. Ya tam batır yanlış yatırım yaptık battık der kabulleniriz yada tam çıkar bıktık artık ne yapacaksan bir an önce yap artık. Her gün gelecek haberleri beklemekten stres olduk.

Merhaba arkadaşlar. Ben hem mzhld den,hem de eplas 'tan kendime göre yüklü bir miktarda çıktım.Elimde çok az bir lot kaldı.Artık kader diyelim. Çünkü benim aldığım hisselerin yükseldiği görülmemiştir, ha yükselse bile satmamışımdır,yine geri gelmiştir.Bıktım artık borsadan.Zamanında ve şimdi bu hisselerden zarar yapmama vesile olan başta kemal zorlu ve avenesini Allah'a havale ediyorum. Diğer dünyada hesaplaşırız. Bizler aynı şeyleri yazmaktan bıktık,ama onlar ısrarla aynı yazmaya devam ettiler.Konuları saptırmakta üstlerine yok...uzatmayalim...bu forumda herkes herkesin görüşünü biliyor.22 yılda borsada çok çektimde, yatırımcısını düşünmeyen patronlar yüzünden kaybedince, insanın üzüntüsü kar kat artıyor.güzelim şirketler ne hale geliyor ve getiriliyor. En son da esemin patronu darbeyi indirdi.100bin TL battı.Eee spk denen kurum ,çanak tutarsa daha çok yuvalar söner.....Artık bu iki hissede de yorum yazmayacağım.sadece veri paylaşımı yaparım.Kendinize iyi bakın gerçek dost bildiğim 4,5 arkadaşım.Allaha emanet olunuz............Ne insanlar gördüm,üstünde elbise yok ;ne elbiseler gördüm,içinde insan yok....!!!!!
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

8.  Alıntı Originally Posted by Alexandr Yazıyı Oku
    Sayın Ercanbay öncelikle selam ederim. Her zamanki gibi güzel yazmışsınız inşallah anlar.

Geldiğimiz noktada Türkiye Ekonomisi sıkıntılı günlerden geçiyor hepimiz görüyoruz / yaşıyoruz. 8 aydır neyin anlaşmasını yapıyorlar Teşviklerin,vergi indirimlerinin v.s dağıtıldığı anlaşmaların daha kolay hallolduğu Seçimler öncesinde ne yaptınız ? O kadar işçi çalıştırıyorsun ekonomiye katkın var sana kolaylık yapmadılar mı? ANLAYAMIYORUM nasıl çıldırmayayım.

Bende sorayım o zaman.

Son gelen icra neyin nesi detayı niye açıklamıyorsunuz. ( Ama içi boş kıytırık konular için basın açıklaması yapıyorsunuz.)

Ne zaman Hisse fiyatı yukarı gitmeye başlasa çıkıp olumsuz yorumlanacak açıklama yapıyorsunuz hisse fiyatı aşağı düşüyor. Bu açıklamaları yapma ihtiyacı duyuyorsunuz da yatırımcıların cevap beklediği asıl açıklanması gereken konular hakkında neden bu kadar duyarlı değilsiniz ? Detaylı açıklama neden yapmıyorsunuz ?

Vakıfbank' ın fabrikaya koyduğu icra alacağı için 8 aydır yaptığınız görüşmeler hakkında doyurucu açıklama neden yapmıyorsunuz ? Çözülemeyen konu nedir ?

BİST Borsa Başkanlığı tarafında 2 uyarı neden alındı ? Biz yatırımcılara bir açıklamanız olacak mı ?

Gaziemir Fabrika arazisi vefa hakkı ne oldu ne durumda bir açıklama niye yok ?

Fabrikada 430 civarı işçi çalışıyor kar neden düşük çıkıyor ?

Fabrikadan Ege yıldıza mal verilirken neden iskonto yapılıyor. Fabrikadan iskontosuz verilse de Ege yıldız kendisi satarken üzerine koyacağı kardan iskonto yapsa olmuyor mu ? Sonuçta fabrika karı Ege yıldıza aktarılmış olmuyor mu ? Yanlış yorumlamışsam lütfen düzeltin.

Evet yukarıda yazdığım suallere cevap bekliyorum. Açıklama yapacaksanız hakikaten yaptığınıza değsin öyle içi boş açıklamalar yapmayın duymak istemiyorum / istemiyoruz.

II. Altı aylık kar Rahmetli Mazhar Zorlu' nun kurduğu fabrikaya yakışacak mı ? Ağustos ayında göreceğiz bakalım.

Sayın Alexandr. Egeyıldız' ın %95 civarında hissesi Eplas'ın. Madem yüksek iskontolu veriyorsun; O halde Egeyıldız'ın yüksek kar getirmesi lazım. Sonucunda da %95 den dolayı karın geri Eplas'a gelmesi gerekirken,ortada kar yok. Demek ki Egeyıldız I. sınıf malları zararına satıyor. Ya da Egeyıldız satış maliyetlerinde bir formul ile buharlaşıyor.

Hakikaten yeter artık , kabak tadı vermeye başladı. Bir diğer konu; Hisseler bu kadar düşerken günlerce yorum yazılamaması ilginç değil mi? Benim tahminim hisselerde kimse kalmamış. Bir kaç miktarı fazla yatırımcı haricinde. Arkadaş da aklınca onların peşinde....

Sayfa 155/499 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •