Sayfa 156/309 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Yeni yatırımcı Guest
    bugün sayfa çok sessiz, sürekli yazanlardan ses yok, bilmediğimiz bir durum mu var

2.  Alıntı Originally Posted by tosun_paşa Yazıyı Oku
    Cahillik dedinya ben sığır çobanıyım .bak mesela 3.2 dedin yalan 3.1 milyon euro odenuyor yıllık borç senede iki taksitle 1.550 ser.iste bakalım binanın geçen yılki değerleme raporunu sana verceklermi o kadar dedinya herşeyi öğreniriz diye .ben istedim vermeyiz dediiler.dedigin 50 kurus temettü için tek başına 25 milyon kazancı olması gerek bu imkansız.tamami 20 gelir var hiç gider olmasa yarisi telekomün 10 milyon:50 =20 kuruş çok iyi para hisse fiyatına göre ancak karın tamamını dağıtan hiçbir şirket yok.yuzde 20 sini alırsın seninle dalaşa girmeyim ben davar çobanıyım çok davar guttum
    Yani davacı grubundansin Kartları açık oynayalim

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

3.  Alıntı Originally Posted by Yeni yatırımcı Yazıyı Oku
    bugün sayfa çok sessiz, sürekli yazanlardan ses yok, bilmediğimiz bir durum mu var
    Anlaşma modundayiz
    Son düzenleme : tosun_paşa; 13-12-2018 saat: 22:36.

4. https://www.haberler.com/uskudar-umr...350887-haberi/ sanırım bu metro hattınin anel yapıya yakın bir yerde durağı var.yani bizimkiler 2015 yılından beri değeri arttirmadilar binanın metro oldu o oldu bu oldu

5. http://www.hurriyet.com.tr/gundem/us...eleri-40993476 bu haberin gayrimenkuller üzerinde değer arttirmama imkanı varmı üstelik 1.5 ay olmuş acilali.ikinci etabin

6. davaya bugün bende müdahil oldum .21 kişi hariç 45 kişi olmuşuz vatsap grubuna geçtim
    şeytana karşı birleşen ky tozunu alacak allahın izni ile mahkeme 1 yıl daha sürsün .
    spk başvuru kabul etse ne olacak ki hiç bişe kimden ney alcak .
    kotdan atıldığına üzülmüştüm ama şu an tam tersi iyiki atmışlar .
    bu kadar aç gözlü ,bu kadar pislik bir patron borsa tarihinde yok .
    ışıklar bile çoştu .
    ama bizimki 3 dolardan sattıgını 35 kuruşdan saldırdı .
    birde mahkeme savunma da ortalama demiş benim ortalamam 4 dolar 13 yıl beklemişim .
    yazık senin adamlıgına insanlıgına .
    hırsızlıkla mı iş adamı oldun çala çala fakirin cebinden dümbelek .ytd her dümbelege yattım yapmayın .

7. Arkadaşlar içimizde cumaya gidecek olanlar var biraz hızlı olalım.
    Herkese hayırlı cumalar

8. Konum Ekle

Yusuf Yıldızbey
    Az önce
    SAYIN CİN ALİ
    ANTALYA DENİZ YATIRIM 20864004150 ANTALYA ŞUBESİ HESAP 897474 .adnan tek kardelime rica ettim o yazdı benim nick yok saygılar .virman yap .bu topicde hep haklı çıkdım haklı çıkmaya devam ediyorum..saygılar yusuf yıldız grub faceden kopyalama ile alınan yazıdır ..

Sayfa 156/309 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •