Sayfa 159/305 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon
Arama sonucu : 2434 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: CRDFA - Creditwest Faktoring

1. Çok ilginç bir kişilik cıktı bu arkadaş. Hem paranoid hem terbiyesiz. Yahu sana mı soracağım umuma açık bir platformda hangi foruma gireceğimi veya yorum yapip yapmamayi. O gun ilgim yoktu belki sonra ilgim oldu veya simdi var aldım ya da almadım sanane? Asıl ben sizin bu foruma giriş sebebinizi anlayamıyorum. Bilgi paylaşımı mı detektiflik oyunumu? Yoksa yatırım yapanları korkutmak mı ? Arti ben kime akıl vermişim ne menem ithamlar bunlar anlamak mümkün degil. Bir ayda doviz firlarken bütün hisseler nerdeyse yüzde 15 20 değer kaybetmiş sadece bu değil. Buraya gelenlerin bende dahil hepsi birikimlerini degerlendirecekleri dogru adresin peşinde buna emin olabilirsiniz. Insanlara abuk sabuk ithamlarda bulunmaktan vazgeçerek hisse hakkında bilginiz varsa temel veya teknik yorumlarda bulunmanızın forumun ruhuna daha uygun olacağı görüşündeyim.

Hisse nekadar aşağıdan alınırsa gelecekte alınacak temettü o oranda artacak.tabi normal koşullarda.yat.tav.degil

3. arkadaşlar temettu kadar fiyat düşmedi mi...temettu aslında aldatmacadır...bakın mevd faizleri de % 20 ye yakın hemde kafanız rahat olur...bu tercihtir buna saygı duyarım ama...mal bulmuş mağribi edası fazla bence...haaaaa inş çoooooook kazanırsınız o ayrı

Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    arkadaşlar temettu kadar fiyat düşmedi mi...temettu aslında aldatmacadır...bakın mevd faizleri de % 20 ye yakın hemde kafanız rahat olur...bu tercihtir buna saygı duyarım ama...mal bulmuş mağribi edası fazla bence...haaaaa inş çoooooook kazanırsınız o ayrı
    Mevduatta istediğin zaman parayı kullanma imkanı var. Burada paran bir sene kesin bloke. Bloke olması bir açıdan uzun vade için iyi gerçi elleyemiyorsun parayı.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

5. Burası acayip kızışmış kavga çıkmış bunlar hep yükselişi müjdeler. İyi temettü ödeyen bi kağıdın FK sı 4 civarı ise orta uzun vadeli alınır. Tecrübeyle sabittir. Haa memleket iyiden iyiye krize girer o zamam biraz daha ucuzlayabilir ama risk almaya değer bu

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. İşler düzeldiğinde şirketin 2 yıllık karı bile 1 tl den fazla olur. Son 7-8 yıldır 23-30 milyon arası kar etmiş bir şirket. Hisse başı 0,25-0,40 tl arası karı var. Piyasaların şu anki durumu da herkesin malumu bir panik havası var. Ben bir kaç yıla herşeyin yerine oturacağını düşünüyorum. Önemli olan patronlara güveniyor muyuz güvenmiyor muyuz?

Alıntı Originally Posted by Feridun_Bitir Yazıyı Oku
    Burası acayip kızışmış kavga çıkmış bunlar hep yükselişi müjdeler. İyi temettü ödeyen bi kağıdın FK sı 4 civarı ise orta uzun vadeli alınır. Tecrübeyle sabittir. Haa memleket iyiden iyiye krize girer o zamam biraz daha ucuzlayabilir ama risk almaya değer bu

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bir arkadaş ölçüyü kaçırdı, sanırım ceza aldı.bende bunu anlamıyorum,kibir bir milyon.ama hala küçük yatırımcı.surda hangimiz in yazdığı%100 tutuyor, tutmadığı için burda fikir alış verişinde bulunuyoruz ki birbirimizin açığını kapatıyoruz.buyuklenmeye ben çok biliyorum havasına gerek yok

Esramarka isimli arkadaş isyat sayfasında temettü veren hisse bildiğiniz var mı diye sordu bende crdfa yi bir incele dedim oda inceleyip beğenmiş ki almış.diger arkadaş yeni üye hissemi pazarlıyorsun diye boşa cikisti.

Sayfa 159/305 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •