Sayfa 16/1223 İlkİlk ... 6141516171826661165161016 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 121 - 128 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Mesela efsana kasa corollalar var 94/98 model arası allah seni inandırsın vatandaş bayılıyor ben olsam almam o paraya
    Son 1 ayda en az 10 tane satmışımdır

94 model arabaya 22/28 arası parayı verip alıyor millet eski kasa corolla renk yeşil gümüş giri felan

Onların yerine olsam citroen pejo alırım o paralara en azından daha dolu olur araç hava yastağı cart curt ama almıyor millet

Bizim vatandaş en çok tutulan aracı alıyor konfora içine sinene bakmıyor vs vs
    motoruna katkı atılmış arabayı anlayabiliyormusun!!
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2. chp beni aday gösterse, şurda akşama kadar borsa oynasam, seçim yine 2. tura kalırdı.

Şu borsayı açalım da anlatırım.

3. en iyi seçbul rüzgarda resmen sörfün kralını yapıyor,volvoliteli ortamda kazanamayan,çarpılmaya
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4. son 20 günlük gönderilerim silinmiş yaw, herkesinmi öyle acaba?

şimdi Cuma günü piyasa kapanırken -21800 ap değişiminden bahsetmiştim bir gönderimde onu hatırladım, dönüp bakayım dedim yok..

piyasa geçen haftayı kapatırken pazartesi düşeceğine işaret etmişti, bunu bahsetmiştim ama yine demiştimki akan suyun karşısında pala nasıl duracak? durdu bir müddet ve Cuma sattıklarına dün yukarıdan sattıklarınıda eklediyse şimdi tam bir bomba var palanın elinde.

5. her ğün (açılış)ğonğu çalmasanız olmaz dimi

6. muhtemelen pala fetöcü, tayfası görünürde yok, büyük hezimet yaşadılar, 2. tura kalıp 2. turda reisi devireceklerinden emindiler, bu yüzden Cuma piyasada poz kapattılar, dün ky yi torbaya doldurdular, şimdi plan aşamasındalar, acaba ne haber sürsek ne yapsak aşamasında...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,859
    APS değişimi yeni vadeye taşınmadan dolayıdır..malum 4 gün kaldı...420.000 den 360.000 e inmiş..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

8.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    APS değişimi yeni vadeye taşınmadan dolayıdır..malum 4 gün kaldı...420.000 den 360.000 e inmiş..
    evet herşeyi değerlendiriyorum ama

benim için en önemlisi pala hakkındaki tespitim

muhtemelen fetöcü, bunlara bağlı yerden emir geliyor palaya,

elimdeki tüm veriler bulgular buna işaret ediyor, ben uyanık adamım palanın nereden gelen emirlerle hareket ettiğini anlamazsam başka kimse anlamaz ve bu konuda kimseyede itibar etmem, kendi tespitim önemli benim için, en sonunda buraya yazmayada karar verdim yazdım, pala fetönün emrinde o taraftan gelen emirlere bişekilde biat ede 1 hıyarağası...

Sayfa 16/1223 İlkİlk ... 6141516171826661165161016 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •