Sayfa 164/218 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214 ... SonSon
Arama sonucu : 1743 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: Entegral Haber Ajansi

1. https://www.amerikaninsesi.com/amp/t...i/3460942.html

Şundan emin olmamız lazım; eğer son 50-60 yıla bakarsanız,örneğin Türk boğazlarının ‘Türk’ kalmasını sağlayan sadece bir tek şey vardı ve o da NATO’ydu, Türkiye’nin toprak bütünlüğünü, hava sahasını garanti altına alan sadece tek bir kuruluş vardı ve o da NATO’ydu.*
    Cok kotu haberler var. Aylardir yazdigim sey, medyada ilk kez cikiyor. Bendeki huberlerden bayram sekeri cikmaz.

2. https://www.theatlantic.com/internat...utm_source=twb

Turkey's Identity Crisis

As politicians purposefully polarize their own society for political profit, the result is rage and violence.

3. En onemli huber, Nasa'nin zuzaylilari aciklayacagi huberidir. Guya anonymous hacklemismis mis mis de mismis...

Bu huber dunyadaki tum dengeleri degistirecek huberdir. Borsalari cok olumsuz etkiler. Altun fiyatlarinin sincik dustugune bakmayin, Nasa bu aciklamayi yapsin, altun ve neft apartir, aybalam.

Tayyip Agami ise hic iyi gormedim. Hem dis gorunusu iyi degil, hemi de soylediklerini anlamadim.

Şekere bagli bir tansiyon dusmesi oldu dedi.

Sonra Urfa'nin Akcakoca ilcesinde sahur mu iftar mi neyim yaptik dedi.

Tayyip Agami hec iyi gormedim. Dayan bre Tayyip agam...

4. Noriagam hayırlı ırakı çekmeler 😄 Pardon bayramlar dicektim

5.  Alıntı Originally Posted by Yavuzadana0101 Yazıyı Oku
    Noriagam hayırlı ırakı çekmeler �� Pardon bayramlar dicektim
    Eyvallah abi...Bana hergun bayram.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,831
     Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Eyvallah abi...Bana hergun bayram.
    Niye, delimisin nöri..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

7. Sürekli belli platformlarda şu tür şeyler okuyorum:
    İsviçrede 2000 motor 0 araba şu kadar,bizde dolaylı vergiler nedeniyle bu kadar.Yok sizin bilmem kaç usd ödediğiniz arabaya,krizdeki Yunanistan'da şu kadara biniyorlar.Türkiye'de asgari ücretli 500 litre benzin alırken,bilmem hangi ülkenin asgari ücretlisi 2550 litre alabiliyor.Falan filan...
    Dertleri ne anlamadım?
    Düşük maliyet ve GÜVEN her şey !
    Hayat Hoş,Gerisi Boş .

Sayfa 164/218 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •