Sayfa 165/359 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Bugünkü performansı iyi bence bu endeks için...

Lenovo K33a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. endeksle alakasi.yok denizbank genel.muduru soyledikleriyle.tavan olmasi gerekirdi

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by mehmet_kocabey_1987 Yazıyı Oku
    3.22 den 100 bin satış yedi

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    o satışların 14 bini benimdi.. Çok abartmaya gerek yok bence.. 2.94 ten de yerine koydum
    Bir topic de hisse toplanıyor mu, uçacakmış, yukarıda asla şu olmadan vermem, spek eline vercem gibi mesajlar yazılıyorsa o hisseden uzak durma vakti gelmiştir

4. Abartmaya abartmaya elimize verip duruyor, 7 olmadan 30 bin lotu nah alır benden satmiyrem çağır gelsin candarma

5.  Alıntı Originally Posted by mehmet_kocabey_1987 Yazıyı Oku
    Abartmaya abartmaya elimize verip duruyor, 7 olmadan 30 bin lotu nah alır benden satmiyrem çağır gelsin candarma

Beklentine saygı duymakla birlikte yılların bana verdiği tecrübe borsada inatlaşmamak lazım. Götüyle inatlaşan donuna çıkar derler bizim buralarda
    Bir topic de hisse toplanıyor mu, uçacakmış, yukarıda asla şu olmadan vermem, spek eline vercem gibi mesajlar yazılıyorsa o hisseden uzak durma vakti gelmiştir

6.  Alıntı Originally Posted by robben69 Yazıyı Oku
    Beklentine saygı duymakla birlikte yılların bana verdiği tecrübe borsada inatlaşmamak lazım. Götüyle inatlaşan donuna çıkar derler bizim buralarda
    1 yıldır bekliyorum acelem yok en olmazsa galip ağa bi selam verir satış olunca oda bana yeter

7. Mrb arkadaşlar 51750 lotla aranizdayim 3,04 le destek attım size.son iki projesi Muğla ve Sarıyer projeleri ni de dikkate aldığımızda aktif değeri 8_9 tl yi buluyor .Denizbank satışı olursa bu seviyerden cagri olabilir

8.  Alıntı Originally Posted by hikmet52 Yazıyı Oku
    Mrb arkadaşlar 51750 lotla aranizdayim 3,04 le destek attım size.son iki projesi Muğla ve Sarıyer projeleri ni de dikkate aldığımızda aktif değeri 8_9 tl yi buluyor .Denizbank satışı olursa bu seviyerden cagri olabilir
    7 olmadan asla satmam ben 1 yıldır bekliyorum gerekirse 2 sene daha beklerim, hayırlı olsun inşallah o seviyelere gelir

Sayfa 165/359 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •