Sayfa 17/374 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 2986 madde; 129 - 136 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

1.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Onun için hisse topiclerine hisse paylaşmıcan abi.

Yada yorum yapmıcan.

Sonra böyle sıkıntılar çıkıyor malesef.

Çok haklısınız çok en güzeli yorum vs yapmamak!!! Yazıp çizmeden sessizce izlemek... İyi olur Allah dan kötü olur kuldan bilinir demişler ya çok güzel demişler...

Alıntı Originally Posted by Hisseci 16 Yazıyı Oku
    Çok haklısınız çok en güzeli yorum vs yapmamak!!! Yazıp çizmeden sessizce izlemek... İyi olur Allah dan kötü olur kuldan bilinir demişler ya çok güzel demişler...
    Aynen öyle.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

3. Açıkçası 25,45 kırınca başka hissede pozisyondaydim. Tüh kaçırdım dedim ama biraz salınca onaya gelmesini bekledim. Fakat geri çekilme onayda durmadı... Çıkış yaparken direnci bile bile almadım diye akşam kendi kendime soylenmistim iki saat...
    Bu işler böyle... Üstadlarının dediği gibi zaten hepsi tutsa burada milletin işi ne... Birbirimize teknik-temel destek veriyoruz... Kurtlar sofrasında yol gösteren pek olmuyor. Olana saldırmak zaten kolay... Hemen karala...
    Para senin, hisse senin... Baktınız onay da durmadı biraz bekle dönmezse sat...
    Otokar 660 milyon dolarlık ihaleyi aldi haberi düştüğünde başımdan aşağı kaynar sular dökülmüştü. Çünkü 2 gün önce hisseyi bozmuştum. Düzeltme zamanı geliyor diye. Sonra sabah 150'den alım yazdım, geldi hemen akabinde aşağı döndü. 143'lerden verdim. Sonra döndüm Erbos'u 47'dendi galiba geri aldım. Durum ortada...
    Kısaca biraz kendimiz çalışıp teknigimizi gelistirmeliyiz. Başkalarının fikirlerini kullanarak para kazanıyorsunuz, kayıplarınız için şikayet etmek olmaz...
    Hisseci16 iyi bir teknikci iyi bir arkadaş. Ben zararını görmedim, dahası çok faydasını gördüm...
    Teknik bilgimizi artırmamız lazım...

Not; Yahu 24,36 fiyat bugün %2 kusur düşmüş. Yani 25,45 altı kapatınca insan bakar olmadı, bunun gidişat iyi değil der, 25 civari bir yerden çıkar...
    Bu arada babama 7 lira ortalama Kutpo aldırdım. onları geçti satmadik, 7lerin altını gördü döndü 8 liraya doğru geçenlerde yine atak yaptı, bu sefer boz dedim, iyi gelmedi. Bozmadı 2 saat sonra 7,20 civarına düştü. Ertesi gün 7,06'dan bozdu... Olmayınca bazen olmuyor, baban bile dinlemiyor. İş biraz bize düşüyor...
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

4.  Alıntı Originally Posted by Hisseci 16 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim sn Dislekbill,

Aynen dediğiniz gibi, kimseye ne al nede sat demişim. Kendimce yorum yapmışım sadece beni bağlar.

Kimse forumda yazılan yazıya göre hisse alırmı? Bence almaz almamalı !!!

Ben bu hisseyi takibe aldığımda 24,xx rakamlarda idi ve hisse gitti 26,70 gördü!!!

Kırdı diye 26,xx lerden kendim bile çelebi aldım. bende zarardayım.

Ama gelin görün ki onay demişiz diye, ne sipek adamlığımız nede başka ithamları yemediğim kalmadı! El insaf !!!

Örnek olarak belirtmek isterimki,
    Ben çelebi yi 24,xx lerde takibe aldım. hisse 26,70 gördü. Eeee o zaman kimse hisse yükseldi diye teşekkür etmediği gibi (örnek olarak yazıyorum teşekkür vs gibi birşey beklediğimden değil) hisse tekrar 24 lere geri gelince, yok efendim onaycı nerde ? yok sipek adamımı acaba ? gibi ithamlar da bulunmak inanın insanın zoruna gidiyor.

Bende sizler gibi ky yım bu kurtlar sofrasında 3-5 kuruş arttırdığımız tasarrufumuzu değerlendirmekten başka hiçbir amacım yoktur olamazda!!!

İnanın böyle bir durumla karşılaştığım için çok üzgünüm... çünkü benim yazıma istinaden 24 lerden hisse alan olmuş bile olsa hala zararda değil çünkü hisse 24,xx li fiyatlarda!!!

Gördüğümüz muameleye bakarmısınız?

Takmaaa, takılmaaa............

Sana bunu yazanlara, spek adamı diyelimmi bizde, cehalet içindeler.........

5. Sayın hisseci 16 kardeşim takılma böyle şeylere,benim maliyetim'de 25 üstü hiç birşey söylediğimi duydunmu.Burada hiç kimseye al sat tavsiyesi yapılmıyor.Herkesin kendi aklı var, parası tatlı olan tatlıcıya gidecek.Ben erbosu 7 yıldır bekliyorum.29 dan pgsus aldım kağıt sürünüyor ama bekliyorum.Herkez sukünetle beklemesini bilecek.Bekleyemeyen parasını faize koysun yatsın aşağıya.

6.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    bahsettiğim olay buydu bu onay değildir bu kırılmadır bana göre kendim 25,18 stop oldum kendime üzüldüm bunun yerine kafamdaki hisselerin en az yükselini alsaydım dahi yüzde 15 karım olurdu bunda ise yüzde 2 dün belli etmişti kendisini yükselen endeksle düşmesinden benim için 25,30 destekti kırdı ve kaçtım elimde çerezlik 400 lot kaldı umarım 27 kırar aranıza katılırım herkese hayırlı kazançlar
    2 gün önce bunu yazmıştım banada sataşılar hatırlarsan ama bence teknik le ilgililenen herkes seni hissesinde görmek ister o yüzden böylelerine takılma böyleleri mutlaka çıkar bende senin grafiğine aktım ve kendi tekniğim stop dedi gün içinde yazmıştım 24,30 bunun önemli desteği 24 kırsaydı şenlik o zaman başlardı bana göre neyse seninle ortak olduğumuz baya hisse var ve hisselerimin hepsinde senin grafiklerini görmek isterim
    ytd deli saçmasıdır

7.  Alıntı Originally Posted by mers Yazıyı Oku
    Takmaaa, takılmaaa............

Sana bunu yazanlara, spek adamı diyelimmi bizde, cehalet içindeler.........
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Sayın hisseci 16 kardeşim takılma böyle şeylere,benim maliyetim'de 25 üstü hiç birşey söylediğimi duydunmu.Burada hiç kimseye al sat tavsiyesi yapılmıyor.Herkesin kendi aklı var, parası tatlı olan tatlıcıya gidecek.Ben erbosu 7 yıldır bekliyorum.29 dan pgsus aldım kağıt sürünüyor ama bekliyorum.Herkez sukünetle beklemesini bilecek.Bekleyemeyen parasını faize koysun yatsın aşağıya.
     Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    2 gün önce bunu yazmıştım banada sataşılar hatırlarsan ama bence teknik le ilgililenen herkes seni hissesinde görmek ister o yüzden böylelerine takılma böyleleri mutlaka çıkar bende senin grafiğine aktım ve kendi tekniğim stop dedi gün içinde yazmıştım 24,30 bunun önemli desteği 24 kırsaydı şenlik o zaman başlardı bana göre neyse seninle ortak olduğumuz baya hisse var ve hisselerimin hepsinde senin grafiklerini görmek isterim

teşekkür ederim arkadaşlar sağolun.

8. herkes elbette kendine göre haklı ,, birincisi 24 kırsa yazmış zaten kırdı 23.90'ı test etti pazartesi bu gudumsuz Çelebi'nin ne yapacağı muamma ama eminim sert hareket edecek bundan sonra her 2 yönde de elinde olanların da tahammülü kalmadı artık 1-2 lotlara baktı alan yok adam yapıştırdı satışları,,SORDUM OLAĞANÜSTÜ BİR DURUM YOKMUŞ,, göreceğiz kim yalancı kulağım KAP'ta ,,7 gün önce
    26.68 test ediyor aynı endekste %10'dan fazla geri gelip 23.90'ı test ediyor bu normal bir durum değil KAĞIT İYİCE, kötü bir tabir var anlayan anladı ....... OLDU DÜN CUMHURBAŞKANI RUSYA'DA TURİZM İÇİN VİZELERİN KALDIRILMASI , 1 MİLYAR DOLAR BEKLENTİ VS. DERKEN %4 'E YAKIN DÜŞÜP ANLIK TEPKİYLE 24.36 I GÖRMESİ MANTIKLI DEĞİLLL ,,EŞŞEĞİN KUYRUĞU KOPACAK YAKINDA

Sayfa 17/374 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •