Sayfa 174/321 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon
Arama sonucu : 2563 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1.  Alıntı Originally Posted by isoleyte Yazıyı Oku
    Bofa çöktü tepesine 1 milyon sattı sabahtan beri. İş ve ak karşılıyor. 1 saat kaldı satsın bakalım.
    Cep to cep sadece...1.50 dolar altı kapanışa zorlayıp günlükçüyü dökebilir.. Günlük mumu da sevimsiz yapacak...
    Bakalım son 1 saat karar versin ağalar. İşleri belli olmaz..Para onlarda..

2.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Eğer iş ve bofa aynı mal değilse, akıllı yatırımcı (ak, deniz, qnb) buradan 42.5 üzerine kadar çizer, 2.5 milyon lotu paketler.
    Bana bofa yabancı malı satiyo gibi geldi, tersten paketli bi gün kapanışı bekliyorum ne yazık ki, yükseliş için her kademeyi hazmetme ihtiyacı duyması sinir etse de katlanacagiz. Boşuna hesap yapma alan her tahtayı alıyor kafasında borsa halbuki

3. Tahtada son 1 ayda Citi nin sattığının 2 katını Deutsche almış...

4. Birçok kağıt %8/9prim li.Buda (-)kapamaya çalışıyor.İS YATİRİM SEYREDİYOR..

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Cep to cep sadece...1.50 dolar altı kapanışa zorlayıp günlükçüyü dökebilir.. Günlük mumu da sevimsiz yapacak...
    Bakalım son 1 saat karar versin ağalar. İşleri belli olmaz..Para onlarda..
    Bilanço gelmeden düşmez kimse ama deniyorlar.

6.  Alıntı Originally Posted by isoleyte Yazıyı Oku
    Bilanço gelmeden düşmez kimse ama deniyorlar.
    Umarım dediğin gibidir ama bence dökülen çok var . Giden endeste yukarı alıp tekrar aşağı veriyor. Sürekli de bunu yapıyor..Bu bile çoğu adamı döker...
    Yukarıdan verdiğini alttan da pasiften birileri alıyor.. Aceleleri de yok....
    İlginç olan aksi yönde tahtayı çizen birileri de yok. Çok rahat adamlar...Sanki kimsenin girmeyeceğine emin gibiler...
    Ben böyle okuyorum... Tecrübem doğrultusunda....
    Gersin bakalım yayı.....Göreceğiz...

7. Önce 41 e bastılar,sonra orda set çektiler,sonra seti de kaldırdılar artık millet panik oldu gördüğüm bugünkü teşkilat buydu. Buraların hissesi izlenimi oturttu piyasaya,ben 4fk dan Arçelik alırdım piyasa 15fk dan gözü kapalı çiziyor, ismen için sabit piyasada 8fk çok olabilir ama içsel fk si 4 un altındadır,bu kadar rahat top çevirmeleri şaşırtıyor sadece. Kaybedilen zaman oluyor sadece..

8. https://twitter.com/brs_ylmz?ref_src...Ctwgr%5Eauthor
    3 çeyreği bu rakamlarla kapattı y t d

Sayfa 174/321 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •