Sayfa 19/68 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
Arama sonucu : 541 madde; 145 - 152 arası.

Konu: AVHOL - Avrupa Yatırım Holding

1. millet para kazanıyo biz birilerinin lotlarını sayıyoruz:) ne kadar kaldı diye hep bekliyoruz bitince çıkacak diye ama bide alan adam 3-5 kuruşla aşağı basarsa puştluğuna o zamn nanayı yedik .

2.  Alıntı Originally Posted by kimyaci Yazıyı Oku
    millet para kazanıyo biz birilerinin lotlarını sayıyoruz:) ne kadar kaldı diye hep bekliyoruz bitince çıkacak diye ama bide alan adam 3-5 kuruşla aşağı basarsa puştluğuna o zamn nanayı yedik .
    Evt bu pustluğu ben de düşündüğümden henüz hisseye tümüyle yuklenmedim. Düşürdükleri an maliyet düşürme adına biz hissedekilerin alıma gececegini onlarında hesap ettiklerini düşünüyorum ve buna cesaret edeceklerini sanmıyorum. Yinede her ihtimale karşı pusuda beklemekteyim.ytd

3. İleride formu ziyaret eden ky lar için bundan sonra hissemizin günlük kapanış fiyatınıda yazacağım. Şu an hisse 1, 75. 2 aylık hedefimiz 3, 20 ytd.

4. Evet bugün iyi fiyat bulamayınca satış olmadı. Hissemiz bugün 1, 78 den kapandı.

5. Bugün 80 bin lot daha satıldı ve 1, 77 den kapattık. Böylece yaklaşık 150 lot kaldı. Bunuda 2 iş gününde satarsa haftaya pozisyonumuzu alacağız demektir. Ytd

6. 150 bin lot olacaktı. Anlamışsınızdır zaten.

7. Hissemiz bugün 1, 81 den kapanış yaptı. Sadece 5 bin adet satış yapıldı ama buna rağmen islem hacmi iyidi.buda ümit vadediyor . Artık haftaya 2 yi geceriz diye düşünüyorum. Hadi hayırlısı. Ytd

8. 3 günlük tatilden sonra hissemiz güzel bir başlangıç yaptı ve 2,03 ten günü kapattı. Bugün 82 bin lot daha gitti ama işlem hacmi oldukça yüksekti. Daha önce de yazdığım gibi lotları 1,70 -2,10 aralığında bitirecek. Tabiki hergün böyle artmasını beklemiyorum ama artık güzel bir yola girdik.Allah yolumuzu açık etsin.

Sayfa 19/68 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •