Sayfa 198/1000 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

1. kanlar amerika'ya giderse veya gitmişse şaşırmam..!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    7 veya 8 kez düzenli olarak kan verdim kızılay'a.

İki kez de acil koduyla hastanelerde verdim.

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    kanlar amerika'ya giderse veya gitmişse şaşırmam..!!
    Huy kaptırdınız bana, gerekse biz de ihtiyaç yoksa kanım ABD'li tosbağaya gitmiş hiç önemli değil, onlar da insan.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Huy kaptırdınız bana, gerekse biz de ihtiyaç yoksa kanım ABD'li tosbağaya gitmiş hiç önemli değil, onlar da insan.
    maskeye, sağlık önlüğüne vs. de ihtiyacımız yoktu ondan gönderdiler herhalde..?

5. Gaya bey sizde gözlük kullanıyordunuz sanırım bugün pazarda bir satıcı burnu açıktı dedim niye kapatmıyorsun.

Dedi ki buğu yapıyor o yüzden kapatamam

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kızılay Başkanı : ÇOK ACİL DUYURU❗️

Yurt genelinde KAN stoklarımız KRİTİK seviyenin altına düştü

COVID19 Salgını ve Ramazan nedeni ile düşen bağışlar stoklarımızı eritti. Hastalarımız için desteğinize ihtiyacımız var

Size en yakın🩸bağış noktası

https://kanver.org/KanHizmetleri/KanBagisiNoktalari/
    Hastanelerde ameliyatlarda , servislerde veya kanser hastalarına ciddi kan ihtiyacı oluyor , sağlıklı kan verebilecek durumda olan herkes bağış yapılacak kurumun kimliğine yada yaptıklarına bakmadan bence gidip kan vermeli .. Kanser hatası kemoterapi alabilmek için kan seviyesi yüksek olması gerekiyor düşükse kan almadan kemoterapi alamıyor ama kan tedariğinde sorun olunca bu süreç uzuyor aynı şekilde kan ihtiyacı olan başka hastalarda var çevrenizden de kan bağışı yapılması icin destek olun ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,179
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Hastanelerde ameliyatlarda , servislerde veya kanser hastalarına ciddi kan ihtiyacı oluyor , sağlıklı kan verebilecek durumda olan herkes bağış yapılacak kurumun kimliğine yada yaptıklarına bakmadan bence gidip kan vermeli .. Kanser hatası kemoterapi alabilmek için kan seviyesi yüksek olması gerekiyor düşükse kan almadan kemoterapi alamıyor ama kan tedariğinde sorun olunca bu süreç uzuyor aynı şekilde kan ihtiyacı olan başka hastalarda var çevrenizden de kan bağışı yapılması icin destek olun ..
    Çok kan verdim,ama Kızılaya değil acil lazım olanlara.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Gaya bey sizde gözlük kullanıyordunuz sanırım bugün pazarda bir satıcı burnu açıktı dedim niye kapatmıyorsun.

Dedi ki buğu yapıyor o yüzden kapatamam

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bende de buğu oluyor tabiki, ama sadece alışveriş için bir kaç dakikalığına markete girdiğimden sorun olmuyor.

Insan olmayan yerlerde ise, elime alkol sıkıp maskeyi aralıyorum.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 198/1000 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •