Sayfa 20/205 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon
Arama sonucu : 1635 madde; 153 - 160 arası.

Konu: DENIZ - Denizbank

Hareket devam ediyor...

Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir. - Mustafa Kemal ATATÜRK

Haftalık grafik karşılaştırma
    KOZAA(FINAL) - DENIZ( FINIS)

Allah sonumuzu benzetsin inş.
    Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir. - Mustafa Kemal ATATÜRK

BUZADAM, ne dersin benziyor mu?

4. Allah sonunu benzetsin ama 4,41'den devre kestirdi 4,04 kapattı kağıt,kademe mademe yok ya yukarı ya aşağıya yuvarlanıyor,yoksa grafikler bire bir aynı.Haftalık grafikde daha yukarı 5 lere kadar çıkması lazım...

5. Bugunkü işlemleri ekleyebilirmisiniz..Kim ne için cirit atıyor bu kadar işlem hacmiyle ne amacla belli değil..İş Yatırım 1,5 m lot olmus hala baskı derdinde,Denizbank amacı nedir belli değil 6 aydır..A grubu hikayesi yok,temettü keza efsane oldu..YTD

6. Koparsak bir d*****n kuyrgunu güzel olur.YTD

7. normalde dzgyo tavan iken 3-5 çıkmalıydı ama bi haltlar karıştırıyor bu kağıt kademeler 2000-3000 lot

8. Özellikle cıkmaması için bu kadar lotu satıs yazıp önünü kapatıyorlar.Elindeki lotları satmak bile istemiyor İŞBANK denizbank,haberleri es geciyor ,endeksi takmıyor ,keriz avlıyor kendince,yatırımcıya destek 0 bu hissede..Ama yakalayacagım yine bunun kuyrugundan bu yıl insallah..Sabır..

Sayfa 20/205 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •