Sayfa 200/1032 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Piyasa değerinin Yüzde 10 u 200/225 milyon dolar eder.ceza bu kadar olur 10lira bedeli yapacağına bankayı tasfiye eder

2.  Alıntı Originally Posted by alial77 Yazıyı Oku
    Piyasa değerinin Yüzde 10 u 200/225 milyon dolar eder.ceza bu kadar olur 10lira bedeli yapacağına bankayı tasfiye eder
    Aynen, hadi spot PD'nin %20 si kadar bir "açılış/başlangıç" cezası bile verse uzlaşma sürecinde bu yarıya iner ve senin verdiğin rakama düşer.

Şunu da belirteyim: Bankanın en üstteki yönetim tarafından kirli işlere alet edildiği ve bankadan ziyade Zarrab da dahil belirli kişilerin bu işten büyük ölçüde nemalandığı, bankanın bu işten ciddi bir para kazanmadığı, en önemlisi de bu olaylar yüzünden bankanın piyasa değerinin 3 te 2 sini kaybettiği ve an itibariyle defter değerinin sadece 3 te 1 inden işlem gördüğü OFAC tarafından dikkate alınacaktır.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

3. coni erimesine devam...bankada yerli milli diye diye biz bize kalacaz

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Mondrian 76M lot, GIC 19M lot, KIA 118M lot, JPMorgan 16M lot, FIL 18M lot vs vs.
    118 milyonluk KIA'da yanlislik var. boyle bir ortagi gozukmuyor bankanin. GIC? o da yok.

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    coni erimesine devam...bankada yerli milli diye diye biz bize kalacaz
    onlara bakmaya korkuyorum ben artik.

6.  Alıntı Originally Posted by blu Yazıyı Oku
    118 milyonluk KIA'da yanlislik var. boyle bir ortagi gozukmuyor bankanin. GIC? o da yok.
    KIA halka arzlarda ve sonrasında 118M lota kadar çıkarmıştı elindeki hisseleri, ondan bu yana pozisyonunu azalttığı yönde bir haber duymadım, GIC de aynen öyle, bu devlet fonlarının kendilerine ait bir sürü alt fonları var, doğrudan KIA veya GIC adıyla hisseleri tutmuyorlar, mesela Mondrian elindeki 76 milyon hisseyi 7 ayrı fonda tutuyor
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

7. Sayın TH. İyi akşamlar. Ben de sizden Dolar endeksi ve !0 yıllık ABD hazine bonoları hakkında yorum rica ediyorum. Şant Manukyan 3.5 lardan bahsetmeye başladı. (İşyatırrm) . ABD büyümesi FED Kaplan 2.5-2.75 arası dedi. İşgücü piyasası yeteri kadar sıkı değil ki ücretlerde artış yok dendi. Şayet bu büyüme 2.5 civarı olursa FED küçülmesi sürdürülebilir mi ? SAnırım tüm emergingmarketlerin borsa ve dolar fiatlaması bu sorularda ...

Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    KIA halka arzlarda ve sonrasında 118M lota kadar çıkarmıştı elindeki hisseleri, ondan bu yana pozisyonunu azalttığı yönde bir haber duymadım, GIC de aynen öyle, bu devlet fonlarının kendilerine ait bir sürü alt fonları var, doğrudan KIA veya GIC adıyla hisseleri tutmuyorlar, mesela Mondrian elindeki 76 milyon hisseyi 7 ayrı fonda tutuyor
    o varlik fonlarinin hicbiri yok bankada. hele hele 118 milyon lotluk bir meblag... bunlari daha detayli arastirmak gerekli. tahminim hepsi cikali cok oldu.

Sayfa 200/1032 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •