Sayfa 203/1006 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: Viop LVIII

1. Tradeview'da USDTRY son bir yılda en yüksek 29,9750 olarak görünüyor.

30.00 psikolojik bir sınır. Yarın normalde yanması lazım.

1 yılda yaklaşık %60 ama son 6 ayda %15 artmış.

Son 6 aylık enflasyon %37,5 gibi.

Faiz kazananlar hareketlenme görürse ucuzdan yerine koymak isteyebilirler.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Tradeview'da USDTRY son bir yılda en yüksek 29,9750 olarak görünüyor.

30.00 psikolojik bir sınır. Yarın normalde yanması lazım.

1 yılda yaklaşık %60 ama son 6 ayda %15 artmış.

Son 6 aylık enflasyon %37,5 gibi.

Faiz kazananlar hareketlenme görürse ucuzdan yerine koymak isteyebilirler.
    Dolar 10 lira olacak diyen insanları yargılıyorlardı...
    30 lira oldu..
    40 diyen olursa bakalım onu da yargılayacaklar mı?

3. Berat damat şive yaparak dalga geçiyordu aklınca. Şimdi haber programlarında mizah olarak kullanılıyor. Yazık günah bu millete. Bir insan damat diye ülke ekonomisini yönetir mi? Ah bu yaşlı nesil yok mu yaşlı nesil... Ölüp gideceksiniz ama bu memlekete attığınız kazık 100 yıl sonra bile konuşulacak, aldığınız beddualar sizi o zaman bile yakacak.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Migrıos süt 1 TL idi BIM'de 0,95 olduğu için oradan almıştım. Şimdi Migros Süt 24 lira olmuş.

Dolar da 24 kat artması gerekir.

5. Ben inançlı bir kişiyim yarın kıyamet kopsa süpriz olmaz.

Öte yandan normal akıllı insanın bu dünyada delirmeden yaşaması oldukça zor.

6. Bu kazanır bu projeler ile. Hızlı başladı..

Murat Kurum: "Her gencimiz bir sokak hayvanını sahiplense sokakta hayvan kalmaz."

7. Marifet(?); bi yandan deli gibi matbaada TL basıp değerini düşürüp bu şekilde %100+ enflasyon ortamında %15 le yandaşlara bedava para dağıtabilmekte,

öte yandan, alt tarafı bi pariteden ibaret olan USDTRY' deki artışın sebebini TL basmaya değil de, insanların büfeden bankadan dolar almasına bağlayabilmekte ve buna inandırabilmektedir.

Hatta ve hatta, iş bittikten sonra, sopayla kovaladığı yabancı parayı, şaka gibi iki faiz arttırıp, kapı kapı dilenerek, tekrar ikna etme yüzsüzlüğünü gösterirken, yüzünün kızarmamasındadır.

Sanırsam, tapu istiyor bu sefer adamlar, tapu getir tapu, getir de ipotek yapalım Kırım Savaşı sonrası gibi diyor adamlar. Yoksa niye para vermesin, adamın işi bu, ayağına gittiğin adam tefeci, bu işin kitabını yazmış.

Meclis açıldığında ilk görüşülecek olan emeklilere verilecek zam. İlk kez bu kadar gecikti. 16 sında 17 sinde maaş alqcaklar farklar 2 hafta geri attı.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 203/1006 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •