Onemli Gunler Banner
Sayfa 21/370 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 2954 madde; 161 - 168 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Anlık 129,50 yi geçti. Bankof america 500k oldu alışları.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

2.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Busefer iyice toplandı, Artık BİST 1520 üstünde kaldıgı sürece bizimki de 152tl yolculuguna gidecek gibi. Ytd
    İşte Bu , Dün 121,5 kapat bugün kopuş 130 TL. Tabi burda BOFA acıklarını kapatmaya zorlanınca bu olustu. Ytd

Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Tavan olsun da ne olursa olsun. Hiç değilse moral olur. Yoksa ne oldu, yine trademi oldu diye düşün düşün sinirler yıpranıyor.
    ezel kardeş,
    kağıt bir yaranamadı sana....

4. haftaya rezerv haberi düşebilir mi ?? geçen yıl şubatta düşmüştü yanılmıyorsam..haber kokusu var gibi...kayyum gönder kap haberini görelim neler var elinde..

5.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    ezel kardeş,
    kağıt bir yaranamadı sana....
    Grafiğe bakarsanız 5 kulaklı tavşan görürsünüz. Yani bunu göre göre adamlar malı götürürken, 5 bana 1 sana deyince insanın morali bozulmazmı?

Lakin bu gün pozitif yönde bir şeyler oluyor görüntüsü var. Bakalım bekleyip göreceğiz. Valla bende derinlik yok.işcep in verdiği ücretsiz gayet sığ anlık fiyat v.s. var. onun için sizlerden edindiğim bilgilerle konuşuyorum. Anlık derinlik uygulamam olsaydı daha fazla şey söyleyebilirdim. İnşallah tavana yakın kapatacak gibi. bende bunu diyorum bu şekilde kapatsında moral olsun. Her zamanki gibi bu şekilde hareket edip film bu kadardı der gibi açılışın biraz üzerinde kapatsa iyimi olur yani.? Saygılar..
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6. 2.5 milyar hacim olmuş. Endeksi tutuyor maşallah.

7.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Grafiğe bakarsanız 5 kulaklı tavşan görürsünüz. Yani bunu göre göre adamlar malı götürürken, 5 bana 1 sana deyince insanın morali bozulmazmı?

Lakin bu gün pozitif yönde bir şeyler oluyor görüntüsü var. Bakalım bekleyip göreceğiz. Valla bende derinlik yok.işcep in verdiği ücretsiz gayet sığ anlık fiyat v.s. var. onun için sizlerden edindiğim bilgilerle konuşuyorum. Anlık derinlik uygulamam olsaydı daha fazla şey söyleyebilirdim. İnşallah tavana yakın kapatacak gibi. bende bunu diyorum bu şekilde kapatsında moral olsun. Her zamanki gibi bu şekilde hareket edip film bu kadardı der gibi açılışın biraz üzerinde kapatsa iyimi olur yani.? Saygılar..
    80 den 130 gelen kağıda sadece maşallah demek düşer dost...Allah bereket versin..1 ayda bu marj az sayılmaz.

8.  Alıntı Originally Posted by Taze Yatırımcı Yazıyı Oku
    2.5 milyar hacim olmuş. Endeksi tutuyor maşallah.
    coştu maşallah.

Sayfa 21/370 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •