Sayfa 220/1223 İlkİlk ... 1201702102182192202212222302703207201220 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yönetim topiği öldürecek adımı atmış forumda zaten cafe vardı. Irada hertürlü muhabbet vardı. Vobcular hem işlem hem muhabbeti bir arada götürüyorlardı. Böyle bir başlık hem viop topiğini öldürür hem zamana buraya yazma isteğini azaltır
    ben sabah 9.35 saatim kurulu.. kalkıp önce ne yazılmış diye topiğe bakıyordum. bugün uyandım sosyal medya haberlerini takip ettim. ancak 12 den sonra buraya bakmak aklıma geldiği için bitiyor topik diye düşündüm.. kendileri bilir..
    benimde umrumda olduğundan değil laf olsun diye yazmıştım
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Alıntı Originally Posted by alibey Yazıyı Oku
    Aynen katorum bir şey yazdığımda kontrol ediyorum doğru yere mi yazdım. heyecan yok birlik yok nerde o ateşli vuruşmalar ceza da yok çekilir mi bu topic hehehe
    evet arada patırtı kütürtü olsada heyecan oluyordu
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yönetim topiği öldürecek adımı atmış forumda zaten cafe vardı. Irada hertürlü muhabbet vardı. Vobcular hem işlem hem muhabbeti bir arada götürüyorlardı. Böyle bir başlık hem viop topiğini öldürür hem zamana buraya yazma isteğini azaltır
    bazan denk gelir böyle
    aslında iki sayfa ötede secbul özetlemiş mevzuuyu, bata bata millete bi hal oldu
    sayı azaldı haliyle birde tatil sezonu başladığı için yüzde 10 luk bir kayıpta ordan geldi desek etti yüüzde 70 püskevit hesabi.
    yüzde 30 luk kısımda diğer topikte ikamet ediyor demek ki
    yönetim ne yapsın,işler kesat abii

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

yıllardır söylenecek her şey söylendi..
    artık pek bir anlamı yok.. ben açıkçası bu saatten sonra yapılan "ekonomi süper" propagandalarında topa fazla girmem..

makul tartışmaları her zaman önemserim.. ancak ülke sathında her mecrada mevcut zihniyetin paralı ve gönüllü trolleri ile en saçma şeyler bile mucizeymiş gibi savunuldu.. eleştiriler görmezden gelindi.. en alakasız yerlerden muhalif kalemlere saldırılar yöneltildi..adamlar 2002 öncesi ülkeyi bir köy gibi göstermeye çalıştılar. hatta mevcut zihniyetin en tepesindeki adam "2002 öncesinde ülkede buzdolabı mı vardı" şeklinde bir abukluk bile dile getirebilmiş durumda..bunu söyleyebilmiş bir zihniyetle ne tartışılabilir ?? ekonomiden anlamayan bir zihniyetle ekonomi tartışmasına girmek boş iş..

bu saatten sonra herkes başının çaresine bakacak.. dış borçlar dağ gibi.. demokrasi ayaklar altında.. vesayet rejimi tam gaz.. ekonomide mucize olduğuna filan inanmak isteyenler devam edebilir.. bazıları demek ki yalanlarla mutlu oluyor deriz ve geçeriz..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

5. Aha ben de 4 gün girmeyince unutmuşum diğer mahalleye yazmış bulundum.

6. Tenekeyle kap kacakla endeks yükseltmeye çalışıyorlar. Bankalar hala tepkisiz. Bankasız olmaz bu iş

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ak isc garan olmadan hiçbir yere gidemez bu borsa. Tencereyle borsa yükselmez

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 220/1223 İlkİlk ... 1201702102182192202212222302703207201220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •