Sayfa 236/1002 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1. Bence kendi aramızda didişmeye gerek yok,
    Şunu düşünmeden edemedim seçime yakın Reyis yüzde 5 daha verip bak sizi gene ben düşünürüm tarzı bi şi yapar mı? Yani şimdi yapmasa olmazdı, hepsini yapsa unutulurdu böyle bi taksit taksit zam yapma durumu olabilir mi? Mesela....
    Yoksam çok mu iyimser oldu

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Hey allahım yüzde 5 lik fark enflasyon farkı mı şaka mı yapıyorsun nedir anlamadım.O zaten yansıdı e devlete yüklendi.Reis hiç bir şey demese yüzde 5 verilmek zorundamıydı ,bu yüzde 5 ulufe ocak ayını kapsayacak mı .Bu tartışılıyor Okuduğunu anlamak falan diye yazıyorsun sonra bunu yazıyorsun cidden değişik bir forumdaşsın
    Konu bu cevabı bilen varsa yazsın.Bu yüzde 5 in ocak ayı için iç edilmesi gibi bir plan olabilir mi.Bu kadar düşük seviyede bir çakallık düşünülmüş olabilir mi.

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Hocam en son kaza öncesinde Davutoğlu dönemde dolar 1,7 civarında ihaleye girdik bizim ihale sonu kur tahmini 2,25 faiz %12 ile girdik. İhale iki yıllık kurum ödemeyi 45 günde ödeyeceğim diye çıkıyor ihaleye. 2 sene sonra ilk faturanı ödüyor. Ben kaza geçirdim ihale bittiğinde kur 4,5 gibiydi. Benim arka komşum ve patronum battı. İkiside fanatik akp li. Bunlar batması imkansız firmalar. Hatta şuan batık olmayan üniversite hastanesi yok. Muhammet medikalci de yok. %90 i batmıştir.
    Anladım dostum bu patron medikal cilerin duyu organları körelmiş..

Konu bu cevabı bilen varsa yazsın.Bu yüzde 5 in ocak ayı için iç edilmesi gibi bir plan olabilir mi.Bu kadar düşük seviyede bir çakallık düşünülmüş olabilir mi.
    Ben tahmin etmiyorum açıkçası...
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Bence kendi aramızda didişmeye gerek yok,
    Şunu düşünmeden edemedim seçime yakın Reyis yüzde 5 daha verip bak sizi gene ben düşünürüm tarzı bi şi yapar mı? Yani şimdi yapmasa olmazdı, hepsini yapsa unutulurdu böyle bi taksit taksit zam yapma durumu olabilir mi? Mesela....
    Yoksam çok mu iyimser oldu
    Yo valla cidden benim de aklıma geldi.Reis tepkilere bir bakar şimşeği de gözler ,duruma göre bir şey yapabilir.Yapmadığı iş değil.Yoksa yandaş medya bu kadar beklentiyi yükseltmişken dağ fare doğurdu gibi bir şey oldu.

5. Kesin olan bir şey yok ama Ocak maaşlarına da fark olarak verirler...
    CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Kesin olan bir şey yok ama Ocak maaşlarına da fark olarak verirler...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    E o zaman bu işin bu kadar uzatılması beklentilerin yüksek tutulması aslında siyasi olarak bence hatalı oldu.Ben iktidarın yerinde olsam aralıkta bunu açıklar seçime kadar olay unutulsun diye beklerdim.Ben bu zamanlamayı onlar açısından mantıklı bulmadım.Gerçi bizim emekli bunları şeetmez gene akp ye basar geçer ya neyse)))))))

7.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    eter pen
    @aemosq
    ·
    19s
    kiracı banada telefonda hakaret küfür etti, iki senedir yüzde 25 kira artışı yapıp geçti, kiracımın durumu gayet iyi, en lüks arabaya biniyor,şirket sahibi. kiradan aldığım gıdayı elektriğimi doğalgazı bırak sağlık harcamalarımı karşılamıyor, peki adalet, hukuk, kul hakkı?

Bu örneklerden onbinlerce var...
    Şu an aynısı karşımda oturuyor 30000 liralık dairede 4000 TL ye oturuyor keyfi yerinde mahkemeliğiz diyor gülerek

8. bütün suç kemal kılıçdaroğlunda zamanında kök maaşları düşük tuttuğu için
    imkanlar zorlanarak ancak bu maaşlar verilebiliyor yoksa
    zamanında skk müdürü binali gibi bir abimiz olsaydı emekliler şimdi 25.000 tl. maaş alıyordu..

Sayfa 236/1002 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •