Sayfa 236/1030 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
     Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Sayın bonocu, yıl sonu olayını anlatır mısınız? Hangi günler avantajlı olur? Tşk.
    Geçen sene 32 gün giderek yılın son işlem gününe denk gelmişti vade sonu.bu senede aynı şekilde dönüşleri yılın son işlem haftasına denk getireceğim...Burgandan geçen sene bir hafta öncesine göre 1 puan yüksek faiz almıştım..bu sene bence oranlar çok daha avantajlı olur...tabii ki kendi görüşüm.Para sizin karar sizin...
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

2.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Geçen sene 32 gün giderek yılın son işlem gününe denk gelmişti vade sonu.bu senede aynı şekilde dönüşleri yılın son işlem haftasına denk getireceğim...Burgandan geçen sene bir hafta öncesine göre 1 puan yüksek faiz almıştım..bu sene bence oranlar çok daha avantajlı olur...tabii ki kendi görüşüm.Para sizin karar sizin...
    Bilgi için teşekkürler.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3.  Alıntı Originally Posted by reber Yazıyı Oku
    Aynı olay Kendi hesabıma eft yaptığımda benimde başıma geldi bayram öncesi. benimde paramı 3 saat kadar tutup 3 günlük getirimden ettiler 17 ağustos tarihinde.
    Bu davranış sistematik bir şekilde belirli bir amaç için yapılıyor olabilir o zaman. Bu işin mevzuatta bir yaptırımı varsa bilgilendirirse sevinirim, özellikle de Sn. JonesDow'un bu konuda bilgisi olabilir. Her türlü bilgilendirmeye rağmen 3 saat parayı bekletip EFT'nin son dakikalarında geri göndermek akıl almaz bir durum diğer bankalar 15 dakika içinde parayı hesaba geri gönderiyorken ve neresinden bakarsam bakayım bana iyi niyetli gelmediği gibi getiriden de olmama yol açtı.

Alıntı Originally Posted by GE90 Yazıyı Oku
    Odea 200k için gecelik %23 diyor bana.
    Rodeo'yla ben de +500k O/N için görüştüm, 23.4% verdi.
    Secker 23,
    Denis 23,5 verdi.
    Alternatifbank'la 25 oranla çalışmaya başladım.
    Not :Burger'in cuma günü yaptığı manevra (25'ten 24'e düşme) nedeniyle, teklif istemedim.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Bu davranış sistematik bir şekilde belirli bir amaç için yapılıyor olabilir o zaman. Bu işin mevzuatta bir yaptırımı varsa bilgilendirirse sevinirim, özellikle de Sn. JonesDow'un bu konuda bilgisi olabilir. Her türlü bilgilendirmeye rağmen 3 saat parayı bekletip EFT'nin son dakikalarında geri göndermek akıl almaz bir durum diğer bankalar 15 dakika içinde parayı hesaba geri gönderiyorken ve neresinden bakarsam bakayım bana iyi niyetli gelmediği gibi getiriden de olmama yol açtı.
    Kesinlikle katılıyorum bir yaptırımı olması lazım.
    YTD

6.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Miktar kaç?
    2kişinin toplamı 300bin
    HAYAT DEVAM EDİYOR...

7. Burgan cuma günü 32 gün bağladım %27 faizle.vade sonu pazar gününe denk gelmiş.sanırım 1 gün valör kaybım olacak.

Ben ilk defa enpara ile bir sorun yaşadım....Enpara paraların toplandığı ve ödemelerin yapıldığı bir hesap...Sabah saatlerinde hesabıma EFT yapıldı ve para saat 13:00 kadar hesaba işlenmedi 0850 numarayı arayınca daha MT ile görüşmeden para hesaba işlendi ve bende ödemeleri yapabildim....Normalde EFT yapıldığı söylendiğinde birkaç dakika sonra gelen para hesapta oluyordu....

Garip bir durum ve beni aşırı rahatsız etti....

Sayfa 236/1030 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •