Sayfa 245/533 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon
Arama sonucu : 4263 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,407
     Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku

emeğinize sağlık güzel paylaşımlar bir zamanlar bende takasa çok takıyordum ama bıktım bakmıyorum yada ben beceremedim bir şeyler çıkartamadım belki de ondan bakmayı bıraktım sizin anladığınız özet nedir acaba ? ayrıca 19 mayıs bayramınız kutlu olsun
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2.  Alıntı Originally Posted by TRADERSAFARİ Yazıyı Oku
    Aynı manzarayı bir zamanlar KONYA çimento da yaşamıştım. önce 150 li rakamlarda sonrada 250 rakamlarda süründürdüler sonrası malum. potansiyeli kıyaslama bile yapılmayacak kadar değerli bir şirket o yüzden bezdirmek istemeleri normal.. kimse elindeki altını başkasına vermek istemez

Kesinlikle çok isabetli bir yorum en değerli elmas lar en yüksek basınç altında meydana gelir o noktada bu Eggub Altın değil adeta Zümrüt elması düşünsenize an itibariyle borsa değeri 140 milyon dolar ama emsal Llmanlar milyar dolar üstelik patron bile en 2 milyar dolar veriler ortada diyor Alsancak limanından daha değerli diyır ki emsal 2007 yılına ithafen ve kiralık değeri 1.275 milyar dolar ve su derinliği 10 metre ki bizim kendi mülkü ve su derinliği Aliağa Llmanlar bölgesinin en elverişli derinliği ne sahip ve hinterland 700 dönüm demiryolu otoban vs vs. Ve en ironik olan arsa çılgınlığı var hiper enflasyon dan korunmak içşn insanlar toprak alıyor her gün sahibinden COM satılık araştırma yapıyor ama borsa İstanbul yatırımcısı cahil kör cahil hemde ya bunun arsası 2004 yılı değeri ile muhasebeleşmiş bilançoda dile kolay 18 sene önce ki rayiç şimdi siz son Expertiz 2004 yılı üzerinden satılık arsa görseniz ilanda ki hayatın olağan akışına aykırı imkansız dimi ama malesef Eggub içinde gizli kalmış bu güncel olmayan değer her gün sahibinden satılık ama bunu keşfeden gören yok spekülatör baskı kurabilir doğal adam değeri görmüş hepsini ele geçirmeye çalışıyor ama ya bunu görmeyen bu değeri görmezden gelen aracı kurumlara yatırımcılar a ne demeli bu fırsatı nasıl göremezler ama bizim millet pahalı sevlyor Vakko psikolojisi şimdi 2 milyar dolar olsa Eggub o zaman kıymete biner ki o zaman bşle Vakko olmaz daha temel gerçek değeri borsada 100 TL kumaştan bşr sürü hiise 1000 TL ye gerçek değerinin 10-20-30-40 katı hisseler var pd dd lere bakın ki ordada çok ilglnç maddi duran varlık güncelleme yapsa bizim defter değeri kimbilir kaç para olur onu pd dd 15-20 ile çarpın ki mütevazi pd dd 50-60-100 olan var olay pazarlamaya bakar böyle lşman var ne araştırma raporu var be reklam şimdi halka arz edilecek olsa tv de reklamlar düşmesenize dev liman videolar ne ilgi çeker talep patlaması halka arz olur ve size soru patron halka arz edilecek olsa kaç milyar dolar üzerinden halka arz eder acaba an itibariyle borsa değeri olan 140 milyon dolardan patron ikram eder mi etmez ama her gün bu hisse çıkıyor iniyor her gün en az 10 da 1 ucuzuna ikram ediyor millet birbirine bu tabloda bu hiisesi elinde bulunup satan çok hayırsever maşallah Allah razı olsun ama nereye kadar bu akıl tutulması piyasa bu Zümrüt ü elması bir keşfetse ama İşte sorun finansal okur yazar olmayan yatırmcı kitlesi ve malesef bu değeri görmeyip ar ge raporu yazmaktan aciz yetenekli analist çalıştırmayan aracı kurumlar

Sayın DADAŞ; sonunda virgülsüz, noktasız yazılarını okumayı öğrendim.

Patron kendisi mâdem çok değer veriyor, bunu tahtasında da gösterse ya.

Onun için önemli olan şirketin kazanarak kendisinin cebine koyması.
    Bize de bi sus payı nevinden bir kemik atmaya çalışıyor.
    Su anda bir vinc bile 10 milyon dolar ediyor.

Toplamadan sürmeyeceği kesin.
    Ytd

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. burada en akıllı olanımız nilkiz, bu firmanın 1,3 milyuar dolar etmesinin bir anlamı yok. bu değer ile size ne kazandırdığı önemli...
    mesela egeser, 2 tl net temettü verdi. ereğli 4 tl net verdi. vs. vs. sahol sermayesinin 4 katı kar açıkladı 20 tl de bu neyaptı 40 mil. kar açıkladı sermayenin 4 katı ve 230 tl de yanı demem o ki ihracatın rekorlar kırdığı ilk çeyrek sadece 40 mil. kar bunu 4 ile çarp yılsonu 160 eder sermayesinin 16 katı, ttraktöre bakarsan 35 kat kar beklentisi mevcut... burada ömür bitirmenin bir anlamı yok kendim için tam 92 tlden beri taşıdığım hisseleri 225 ortalama ile satıp kısmetimi başka yerde aramaya başladım. benden alanlar kat be kat kazansın. hepinize bol ve bereketli olsun.

Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    burada en akıllı olanımız nilkiz, bu firmanın 1,3 milyuar dolar etmesinin bir anlamı yok. bu değer ile size ne kazandırdığı önemli...
    mesela egeser, 2 tl net temettü verdi. ereğli 4 tl net verdi. vs. vs. sahol sermayesinin 4 katı kar açıkladı 20 tl de bu neyaptı 40 mil. kar açıkladı sermayenin 4 katı ve 230 tl de yanı demem o ki ihracatın rekorlar kırdığı ilk çeyrek sadece 40 mil. kar bunu 4 ile çarp yılsonu 160 eder sermayesinin 16 katı, ttraktöre bakarsan 35 kat kar beklentisi mevcut... burada ömür bitirmenin bir anlamı yok kendim için tam 92 tlden beri taşıdığım hisseleri 225 ortalama ile satıp kısmetimi başka yerde aramaya başladım. benden alanlar kat be kat kazansın. hepinize bol ve bereketli olsun.
    Hayırlı olsun üstadım.
    Bilmukabele.
    En safı da benim.

Ben uzunda bekleyip hedef fiyatı görünce komple veda edecem.

Sürekli takip etmek usandırıyor.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Arkadaşlar hisseyi buraya devamlı yazıyorsunuz bunu tahtacıda patronda okuyor biraz rahat bırakın bu kadar ky var ise bu hisse yıllarca sabitlenir bir petrokent gibi olmaz 2 yıldır yerinden kalkmıyor bölünmeye doğru buralarda kalsa bile şükredeceğim

Sayfa 245/533 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •