Sayfa 249/1252 İlkİlk ... 1491992392472482492502512592993497491249 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    adıgeçen banka ile iş yapmak hiçbir zaman kârlı veya nötr olmadı.

her zaman zararlı olmuştur.

tecrübelerle sabit tir..

neyse şimdi içerdeki %20 batağı ne yapacaklar göreceğiz.

insanları sömürürsen, zulmedersen, hesabını sorarlar..

sıra pamukçuların kurduğu adanagayseri hattında..

ytd.

syg,
    Bankalar hakkındaki genel kanaatim şudur:

Yoktur birbirimizden farkımız ama biz Osmanlı bankasıyız.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

gunluk oran alan varmı?günlükte burgan odea gibi?

3. aktif en kolay 19.58 günlükte

4.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    hemen galayana gelmeyin be yav daha bunun ekimi var kasımı var aralıgı var fedi var ..belkide o zamana saklanıyor artıslar ..o zaman yapılır bi 500 baz daha olur biter ..mb hep biseyleri beklemedi mi zaten bu zamana kadar ...belkide fedin 50 milyar dolara cıkrtıp dolar cıkısının hızlanacagı ayları bekliyordur ....damadın sozleri yanıttı piyasayı .....bu arada bazı internet aleminde venezuella dan cıkarılan altınların turkiyeye getirilerek altın para olarak isleneceginden yazıp ciziyorlar ...dogru ise bu karsılıgında ya belli yuzde bir altın ya da petrol alınacaktır ..belkide buna da guveniyorlar da olabilirler dogru ise.
    Venezuella'nın kendine hayrı yok ,böyle beklentisi olana Allah akıl fikir versin.
    Tek hazine hesabı uygulanacakmış ,Erbakan'dan çalıntı uygulama.Hatırlayanlar iyi bilir %100 faiz almış ama %100 enflasyon yaşamıştık o zaman.

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
    10 yıllık bir günde neredeyse 200 puan çıktı..yooook artık.Sanırım ben dönene kadar 10 yıllık,2 yıllığı geçecek...Damadın havası da 10 gün sürdü,gene babacığının istediği oldu...Artık ne konuşsa boş.kim inanır ki?Belki sadece Kadir...
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

6.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Venezuella'nın kendine hayrı yok ,böyle beklentisi olana Allah akıl fikir versin.
    http://www.trthaber.com/haber/dunya/...or-376075.html haber burda gerisi benim ilecegim bisey degil devlet buyukleri bilir rezervi de 1 numaraymıs yalnız saka maka

7.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    http://www.trthaber.com/haber/dunya/...or-376075.html haber burda gerisi benim ilecegim bisey degil devlet buyukleri bilir rezervi de 1 numaraymıs yalnız saka maka
    Onların altınlarını rafine edip satacaksın onlarda sana üç beş $ sakal atacak, sonra Abd ile yine dalaşacaksın onlar yüzünden.

Sayfa 249/1252 İlkİlk ... 1491992392472482492502512592993497491249 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •