Sayfa 249/612 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon
Arama sonucu : 4890 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Takas da süpüren kurum bile yok herkes almış vermiş yabancı kardeşleri sahneye alamadık hala

2. kardeşim banka veya şirket sahip çıkacak. gavurdan umut mu bulacağız. spek belli adresi belli. kağıt belli. herşey belli. girecek malına sahip çıkacak. iyi gelsin biri fiktif açıkla kağıdı indirsin 1 kuruşa. piyasa diye bişey yok. bu kağıt çok ufak kağıt. piyasadaki mal miktarı hepsi 100 milyon ediyor. algı için kriz için gyo krizi için inşaat krizi için 17 25 aralık için fetö kumpaso zarrab kumpaso için bu hissse bu halde. algı için herşey.

diğer gyo lar gibi ne borca batık ne zarar ediyor. 6 yılda sürekli kar etmiş şirket. rekor kar etmiş. şirket yönticileri ortada yok.

şirket yöneticileri liyakat gösterip sahip çıkacak. işbankasıyla alay ediyolar akşama kadar helal olsun tüm kağıtlarına sahip çıkıyor kısıtlı imkanlarıyla. sen devletsin yahu.

3. Millet iyice sıyırdı.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. ne yazdım:
    "
     Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    KATILIYORUM
    ancak önceki yazdığım:
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...61#post2960961

buradan baştan Zahmet edip okuyun öncelikle:
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...68#post2913168

###########################

bende 1 mllyon onda 1 milyon olması önemli DEĞİL önümüzdeki süreçte hep söyledim ocakta şubatta BAHAR havası estirecekler
    AMAÇ mal çakmak
    ve senin benim MAL satmamamı engellemek..
    ben 0,63 mal ettim ve kademeli düzen li satıcıyım tahtada yalanım yok..VIOPta shortçuyum..

neden satarım Açarım temel analizine bakarım hissenin öyle Cari oranmış bilmem neymiş bana sökmez basit Muhasebe hileleridir..
    GYO sektörü bitik gelecek 10 yıl bunu 1000kez yazdım..ha

olur olur da OZGYO gibi gelir bir BABAyiğit AÇIĞA enayi gibi 2 milyon lot veya ozgyoda 6milyon TRY idi satarsa hisse yi 2 hafta tavan bulursunuz..bu işler böyledir..SEN satmadan veya birisi AÇIĞA satmadan gitmez..

Hatırlayın OZGYO yu:3 try oldu tavandı bir SAZAN geldi 6 milyon TRY malı tavan a ÇAKTI..
    sonraki HAFTA 6 try yi vurdu..hemen dedilerdi ...temerrut tahtasından alıp yapacaksın..
    paşa paşa 6milyon tryye sattığını 12 milyon try ye aldı..

bu işler böyle 1000 kez anlattım..

AMAÇ gizli KAZLARI bulabilmek mesela PRKME gibi...hep zarardı ne oldu?2 lira oldu 6 lira..
    ben o zaman kaç yüz Kez YAZDIM..
    neden çünkü FK pd oranları geçmişi VERİR..

BAKIN benim yazdıklarımın linklerini SOSYAL medya hesabınızda lütfen PAYLAŞIN bu ülkedenin VATANDAŞLARI enayi yerine koyulmasın..

"

ve sonra

"
     Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    #######################################

biz bunu yazdık haftasonu bakın sonra neler Yapmış doymak bilmeyen Tahta sahibi geçinen O.ç ler:

şuan da Halk gyo için aracı kurumlara haber gönderilmiş duyumları aldım.
    Aracı kurumlarda hemen elinde tutanları KAFALAMAYA başlamış..
    Gelin "bakın ucuz diye" demek ki bir operasyon olacak..
    SATMAK isteyenler için Hlak gyo için aracı kurumlar SOrun Çıkartmaya başlamış..

Örnek: " X aracı kurumu halk gyo için süreli satış emri kabul etmiyor..

Y aracı kurumu sadece Anlık emir kabul ediyor
    "

demek ki KALDIR VUR ..veya başka bir şey yapabilirler..

bu KADAR mı Salak bunlar ya Video götüntüleri ALDIRIYORUM şuan çevremdekileri ARACI kurumunuz neleri engelliyorsa
    İdare mahkemesinde Tazminat dvası açılması için..

birlik olun ey küçük yatırımcılar yoksa bitersiniz..

BAkın varlık fonlarının Genel amaçları neler miş?
    izleyin bu dün eklediğim videoları:

http://www.hisse.net/topluluk/showth...90#post2961990

$######################

eğer ki vaktiniz varsa baştan okuyun:

$#####################

yeni bir oluşum gerekli artık bize bu şekilde dünyayı yönetenlerin Bizlere sundukları seçenekler arasında bir seçim yapmak istemiyoruz..artık seçimlerde o kağıtlara oy vermek yerine kağıtları baştan Yazmanın zamanı bence..
    Varlık fonu ne demek amaçları nedir bir araştırın..

"

ARaştırmadıysanız
    detaylı videoları izlemeniz için buyrun

#####

SAtımların ellerine verilmemesini ve 0,60 kuruşlardan maliyetli adamların satmamasını isteyen tahtacı..acaba ne düşünüyor..KAldır vur mu? yoksa başka bir şey mi?

çünkü dediğim gibi bir çok kurum işlemleri KISITLADI ilgili TAHTA DA..

satmak için işlem yapma diyecekler utanmasalar..

neyse konuyu dağıtmadan birileri NEDEN sayfalarca PAZARLIYOR..???

unutmayın bakın HALKB sayfasında yazdığım gibi bir oyun olabilir Dikkat li olun...
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...09#post2966209

5. sayın şirket genel müdürü yönetim kurulu lütfen yatırımcılarınız tımarhane lik olmak üzere.

ersoydelta bile geldi ramak kaldı artık hastaneliğiz.

lütfen

6.  Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    fiktif işlemler oluyor hissede hergün soyuluyoruz. mallar elimizde bekliyoruz. çaresizce paramızla birilerine peşkeş çekiliyoruz. elinde hisse olmayanlar atıp tutuyor bize giriyor hergün.

neden yükselmiyor birileri sürekli aşşağı ittiriyor. batmak istemiyoruz bunların elinden bizi kurtarmak için kendimize çare arıyoruz adam suç diyor.

iyi gelsin tecavüz etsinler kendimizi kurtarmak istiyoruz suç.

şirket mi battı 60 kuruşa işlem görüyor ? birilerinin kucağına aldılar bizi taşıyanlar ya birlik olacağız sesimizi
    duyuracağız ya kucakta 60 63 arasında sürüneceğiz.

geçtiğimiz aylarda fiyat tam 60 kuruştaki yazım.

hiçbir değişiklik yok fiktif işlemler. biz bunu aylardır yazıyoruz sesimizi duyurmaya çalışıyoruz şirkete.

7.  Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    malesef mızrak içimizden geçti kağıt 60 milyon 6 aylık kar etmişti geldiğimiz yer yerle yeksan oldu 60 kuruşa indirdiler. olmamış birşey taarihi dibini yaptı hisse. borsa 60 bine düştüğünde bu fiyatları görmemişti nasıl bir talihimiz var.

60 kuruştaki bir yazım daha. fiyat 60 da devam ederken ! olm biz bu kağıtta 8. ayımız gireceğiz sen ne anlatıyosun ne sayfa sayfası.

bizim kadro sabitti ersoydelta hastaneden izin alıp niye geldi buraya ?

icury

başhekim

magnetic

radyoloji uzmanı

8.  Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    arkadaşlar sırf bu kağıt için üye oldum.
    halkbankası 5.50 dan 7.80 yaptı.
    halk gyo 60 dan 66 zor yaptı 63 kapadı.

şimdi görüyorum ki arkadaşlar dalga geçiyor..

resmen batmış durumdayız. ağlanacak halimize neden gülüyorsunuz.
    60 daki bir yazım.

ersoydelta tımarla bizi.. tımarla...

ohh valla hepten tırlattık uykumuz tadımız kaçtı.

şirket yönetimi şirket ortaklarınızın hali bu.. lütfen..

Sayfa 249/612 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •