Sayfa 249/466 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. 1.50 ye gelirse hanımın arabasını, devamında 1.40 gelirse kendi arabamı, 1.30 gelirse evimi satıp mal almaya devam edeceğim. Bedavaya mal bulmuşum ne yapayım

2. tire için artık yapamaz diyemem çünkü mondi istediği haberi yolluyor.bilonço da yok.herşey olur satarsınız 5 tl olur.alırsınız 1.40 olur.teknik eğer işlerse yarın düşmeli.ama 3 gun öncede ralli sinyali vermişti 5 basamak zor aldık.zor bir tahta.birileri gelirse belki gider .ama tahtadaki on kurum aynı kişi.ufaktan oynanır yinede...y.t.d.

3.  Alıntı Originally Posted by mures Yazıyı Oku
    1.50 ye gelirse hanımın arabasını, devamında 1.40 gelirse kendi arabamı, 1.30 gelirse evimi satıp mal almaya devam edeceğim. Bedavaya mal bulmuşum ne yapayım
    Patron geçen sene 1.90 lardan mal toplamış, benden daha aptal değil herhalde ��

4.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Şimdilik sıkar sıkıyorsa yapsın babam ve herkes sırada...😉1.50 1.40 1.30 şuan bunu yapamaz bu benim şahsi fikrimdir...!!!!!!

Ytd..herkes kendinden sorumludur...!!!
    Tire için yapamaz demek bana ters, adamlar bir makina haber-i ile hisse fiyatını %50 düşürdü benim bildiğim fabrikada çok makina var...!
    Burda Tire patronunun mesuliyetsizligine devam edip etmeyeceği şayet halen bu ketenperelere devam ederse işte o vakit hisse fiatı bu sefer 1.14 lere kadar bile düşebilir.
    Birde iyi niyetli düşünelim makina haber-i ile düşen makina haberi ilede çıkar. Eee işte o zaman ben cagininizda inanmaya başlarım 3lu 5li 8 lı ve hatta 10 lü rakamlara ve elbette Sayın Entrika nin bahsettigi sürdürülebilir karlı bilançolarında desteğiyle beraber.Olmazmi olur tabiki ama inanmakta güçlük çekiyorum.

Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir.

5. Gerçekten çok akıllı bu hissenin spek. i ya da robotu herkesi gelin gibi oynatıyor. Aşağı dersen yukarı, yukarı dersen aşağı gidiyor. Kayınvalide damat hikayesi vardır aynen onun gibi..

Damat balık almış yolda kayınvalide balıklara göz dikmiş, damada soru sormuş .. damat bilememiş, bir daha aynı soruyu sormuş , damat yine bilememiş ,,,, kayınvalide balıkları kapmış. Bilen bilmeyene anlatsın noktalı yerleri..
    Bizim tirede aynı mok. Herkes atıyo bilen yok.

ytd.değildir, hikaye bu ya.

6. Kocaman büyük bir sansar var bu hissede hem de çok büyük. Doymak bilmedi.

7. https://www.fenerbahce.org/haberler/...ru-yapilmistir

Müsabakanın İkinci Yarısının (47.) Dakikasında Yaşanan Kural Hatasına İlişkin İtirazımız:

Müsabakanın ikinci yarısının 47. dakikasında kalecimiz Altay Bayındır tarafından kullanılan kale vuruşu sırasında rakip takım Futbolcusu Papiss Cisse, ceza sahası içerisinde kalarak kendi takımı lehine avantaj yaratılmasına neden olmuştur. Şöyle ki; ilgili pozisyonda kale vuruşu kullanılırken ceza alanından çıkmak için yeterli süresi olmasına karşın Alanyasporlu Futbolcu Papiss Cisse, her ne kadar sırtı Fenerbahçe kalesine dönük gibi gözükse de göz ucuyla topu takip etmek suretiyle kendisi ve takımı lehine avantaj yaratmıştır.

Bu ne yaa...

''AKIL AKIL GEL BİRAZ BİZE TAKIL''

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    1,61'de 500 K hedefimi tamamlamış olacağım. Şunun şurasında ne kaldı ki?
    En kötü bir piyasada bile en düşük 1.61 olur bunun aşşağısını beklemek hayaldir şuan tabiki...normalde düşürmek isteselerdi 1.50 çok çabuk getirirlerdi bence...
    Babacığım tetikde hazır ol ani aktifden almaya çalış 3 5 bakma derim...genede sen işini bilirsin akşamdan yaparsın çişini...büyük borsacı babacığım...😉

Asla ytd....!!!!

Sayfa 249/466 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •