Sayfa 25/1000 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 193 - 200 arası.

Konu: Viop XLIII

Alıntı Originally Posted by Kurpiyer Yazıyı Oku
    Abi dolar TL 2012 de 1,75 iken Brezilya reali dolar Real 2 idi

Şuan usdbrl 5.. usdtl 18

Bu ne abi. Yani insanlar bunu nasıl kaniksiyor anlamak mümkün değil.
    Brezilya hammadde ülkesi, bir de bizim başımızdaki gibi zırt pırt kriz çıkaran liderleri yok ki.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Windows11 geldi eski PC'lerde çalışmıyor, 4-5 yıllık cep telefonlarında banka uygulamaları çalışmıyor.
    amk benim pcdede çalışmadı old hardware diyor miktimin bill gatesi.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Sistemim tepe sinyali üretiyor sağlam long squeze gelecek diyor .

Ama bugünlerde hastanelerle ömür törpülediğim için hiç topa giremiyorum .

devlet hastanesi çiftlik olmuş bir buçuk saat bir saat kork beş dakika bir hasta çıkmaz mi kardeşim benim önümdeki çıkmadı arkadaş sanki ameliyat ediyor hastayı.

Kim diyordu 5 dakika da bir hasta muayene ediyoruz diye yok böyle birşey birebir şahit oldum bugün
    geçmişola usta miktir et sağlık en önemli

4. Bizim vatandaş enflasyonu seviyor, aldığı şeyin fiyatının artmasından memnun oluyor. İnternet sitelerinde bakıyorum ben aldıktan sonra fiyat düştü, indirim oldu diye şikayet ediyor.

Memur, işçi ve emekli enflasyona endekslendi, daha yüksek açıklansın istiyor, iş adamı aldığı kredinin kuşa dönmesini istiyor, devlet sürümden kazanıyor alış veriş canlı olsun istiyor.

TL'de kalan 3-5 kişi kaldı onların dışında enflasyonun düşmesini ciddi olarak isteyen yok. Enflasyon düşüşü demek ekonominin durması ve büyük bir faturanın çıkması demek. Bunu bilenler paraları yurt dışına kaçırdı bu iş çözülmeden getirmezler.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by Kurpiyer Yazıyı Oku
    Dolar tek haneye inerse usd baz endeks grafi %100 artıyor 1 gecede..
    Şu anda TL ağbal gorevden alındığındaki kadar degerli. Yani yeniden değerlendi. Çünkü enflasyon kontrolden cikti. Dolarda yeniden bir fışkırma noktasına dogru gidiyoruz. Dolar tek haneye artik inmez yani..

Reel kur endekslerine bakınız.

Bugün yurt dışından getirmiş olabilirler...
    Parası olan yurt dışına kaçırdı..
    Parası olmayan kendisi kaçtı..
    Bir kaç saf biz kaldık..
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7. Şuan en ucuz yılanoğlu kaldı, enflasyon karşısında dolar tutanlar ağlamaya başladı

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    amk benim pcdede çalışmadı old hardware diyor miktimin bill gatesi.
    Gittiği yere kadar eskisi ile devam etmek lazım, ben bir tane yeni aldım windows11 yükledim henüz bir farkını görmedim.

Microsoft milleti çuvala sokmak istiyor, herkes windows'a geçince milleti sağacak belki.

Gerçi android ve iPad'de de eskilerine uygulama yüklenemiyor.

ABD çip işini alınca yeni versiyonlar çıkarır lisanssız olanları hepden çalışmaz hale getirir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 25/1000 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •