Sayfa 256/370 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon
Arama sonucu : 2953 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

Temettüleride bağış olarak ortaklar hariç veriyoruz.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

2. bu sene net karın 2.5 milyar civarında olacağını varsayarsak, altında %50 artış olması durumunda gelecek yılda 3.75 M gibi bir kardan bahsedebilirmiyiz?

3.  Alıntı Originally Posted by yatırımcı_79 Yazıyı Oku
    bu sene net karın 2.5 milyar civarında olacağını varsayarsak, altında %50 artış olması durumunda gelecek yılda 3.75 M gibi bir kardan bahsedebilirmiyiz?
    2022 de ağrıdaki madenden üretim yapılması öngörülüyordu.

4. Ağrı asıl 2023te başlar kara etki etmeye. Karın yarısı faizden geliyor. Faiz düşüşü olumsuz etkiliyor. Rezervlerde de azalma olabilir. Yine de faiz getiren ana para büyüyeceği için, altın fiyatlarındaki artış da devam ederse kar 4 milyarın üstünde bile olabilir 2022de bence.

5. Böyle bir günde bile gitmiyorsa (gram %5 ons %1) artık pek de umut yok...en azından benim açımdan
    Faiz daha düşecek sanırım böyle olunca dolar ne olacak nerde duracak ?Bu haftsonu Elvan da giderse soluksuz 13 aralık sonu faiz indirimi ile 15 yolculuğu tamamlanır umarım orda durur ama pek sanmıyorum.Bakalım ne olacağız...
    YTD

6. Düşük faiz yüksek kur...ve cari açık kapanması hedefi.
    Bu ancak doviz rezervin varsa ucuza mal ve kaynak arayanlara karşı kendini korumana bakar
    Bizde doviz yok bu durumda açığız her türlü yağmaya...Bunun beraberinde enflasyon getirmeyeceğini düşünmek bu ekonomik dengeleri bilmemektir...
    Ocak 1 de asıl zamların geleceğini düşünüyorum.İntihar ediyoruz gibi ..görünen o belki gizli bir planları vardır bizi şaşırtacak...Araplara yüksekten kur bozdurup yatırım yapmalarının önünü açmak istiyor olabilirler.
    Ben zengin arap yada batılı olsam Koç'un tüm hisselerini burdan alırım göz kapayana kadar ve yatarım...
    Ülke olarak çok ciddi bir viraja giriyoruz sıkı tutunun derim
    YTD

7. https://www.youtube.com/watch?v=whwe1xU-CZE
    Bu video ders niteliğindedir..izleyin izletin

Sayfa 256/370 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz