Sayfa 26/193 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 201 - 208 arası.

Konu: Orta Vadeli İnciler

1. Yukarıda ki yazının bana ait olmadığını belirttim sadece şirketi tanımak adına katkıda bulundum ayrıca elimde kront hissesi de yok

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. devam edelim ozaman saglam bir sirket ortsgi saglam patronu bunu kim gordu elbette YABANCI...yabanci alimi artiss gectiki baslangic bence CITININ ELINDE su an lot 1 milyon 200 bin lotu gecti

3. Sayın Ahmet32 bunlara hiç gerek yok aslında.
    Temel rasyolar açısından sektöründe bu şirketten daha iyi oranlara sahip belki tek bir şirket var: ASELSAN

Temel sağlam mı sağlam.
    Benim şahsen önceliğim budur

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

4. .*SEVGILI DOSTUM HURKUS GENEL KURULA KATILMISDI VE PAYLASIMINI SIZLE PAYLASIYORUM

Lütfi YENEL'in ricası üzerine şehitler için Saygı duruşu ile başladık toplantıya. Tırnak işaretleri başkandan alıntı

1. Katar işi

Lütfi Bey daha stadyumların inşaatının henüz başlamadığını "ama orada bir satış yapmak istiyorsak şimdiden orada olmalıyız" dedi

2. Amerika

"Yoğun pazarlama 2017 yılında ilk siparişimizi yapmayı umuyoruz. Amerika zor bir pazar"

3. 3. Havalimanı ve Diğer Benzeri İşler

"Netaş Kronun ürünün tercih ett. Netaş siparişi alt yükleniclere geçtiği anda Kap'a bildirelecek." Netaş CEO su " Kronun çok spesifik ürünleri olduğunu ve diğer çalışmalarda da beraber olmak istediklerini söyledi. Single Fi-yi benzer yerlerde de konumlandırmak için teklifler götürülmüş

4.Temettü gelenek olacak inşallah. "Sadece paylaşımcılığımızı belirtmek için verdik nakit sıkıntımız yok krediler emrimizde."

5. "Nesnelerin interneti ve yapay zeka gibi konularda arge yürütülüyor."

6. "İlk çeyrekte Nepal ve Yeni Zelandaya satış yapıldı." "Bu satışlar 1xx bin dolarlar mertebesinde. İyi bir ilk çeyrek geçirdiğimizi düşünüyorum piyasaya göre"*

7. İlk Çeyrek neden bilançolar düşük son çeyrek yüksek

"Çünkü şirketler son çeyrek bütçelerini harcıyorlar ilk çeyreklerde bu satışlar karşılanınca doğal olarak ilk çeyrekler düşük gelebiliyor."

8. Peki bu kadar lotu niye 3 ten 5 den değilde 12 den aldı. "Herkesin bir nakit planı var ve kendi özel durumları." Benim katakulleyle işim olmaz kısaca dedi. "Beni de bir yatırımcı olarak görün ben de ağırlığım artırmak istedim."

9. Bu sene büyüme

Güzel rakamlar güzel siparişlerle gelebilir. Bu benim anladığım

*

*

5. Dostum bilmeyen dostlara ayrintili bilgi verelimki karar onlarin.cok konustum gene siz bana bakmayin....

6. Şirketin artıları çok evet ama 1 yıldan kısa bir sürede % 500 artan bir hisseyi alıp almamak konusunda tereddüt yaşayan illaki olacaktır bunlardan biride benim daha 1 yıl önce 2,5 liraydı.

7.  Alıntı Originally Posted by monaroza Yazıyı Oku
    Sayın Ahmet32 bunlara hiç gerek yok aslında.
    Temel rasyolar açısından sektöründe bu şirketten daha iyi oranlara sahip belki tek bir şirket var: ASELSAN

Temel sağlam mı sağlam.
    Benim şahsen önceliğim budur

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Bence gerek var. Aselsan rüştünü yıllardır ispat etmiş bir firma. Kront'un son açıklanan verilere göre finansalları iyi olabilir ama daha önceki yıllar için de aynı şeyi söyleyebiliyor muyuz?

Kront ya da X veya Y şirketinin bu güzel çıkışlarının gelip geçici bir saman alevi mi olduğu yoksa istikrarlı bir şekilde devam mı edebileceğini görebilmenşn tek yolu beklemektir yani zaman. 8 ay önce 3 lira civarı olan şirket tüm bu güzel finansal sonuçların da etkisiyle 18-19 liraya gelmiş. Umarım bir Türk firması olan Kron, adını altın harflerle yazdırır dünyaya. Ama Lütfi beyin de yukarıda paylaşılan gönderide dediği gibi Amerika çok çok zor bir pazar. Umarım başarılı olurlar ve hisse fiyatı da 100 lira olur. Elinde hisse olanlara bol kazançlar.

8. Sayın Yalın
    Yıl sonu kar mevzusu bu şirket için tam bir muamma.
    İlk 3 çeyrek zayıf gidip son çeyrek patlama yapıyor.
    Bunun sebebi de lisans gelirlerini yılın son çeyreğinde toplaması.
    23 milyon gibi geçen seneki net karın 2 katına yakın alacağı mevcut.
    Bu alacaklardan bi 10 milyonunu bile tahsil edebilse yıl sonu 20 milyon üstü karları konuşabiliriz.
    Bu da hisse f/k'sını inanılmaz yerlere düşürebilir.
    Belki abartı bulan olabilir ama yıl sonu minimum 18 milyon net kar beklentim var

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

Sayfa 26/193 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •