Sayfa 274/555 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon
Arama sonucu : 4437 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    haber gelmeyecek hesabina getiriyorlar

ama bana gore gelecek inşallah

bakalim surda ne kadar sure kaldi ki ? gorecegiz

ya bitsede kurtulsak

yatırım tavsiyesi degildir
    Aslında öyle demek istedim. Yanlış cümle olmuş, bugün bedelli yok beylere getirmek istiyorlar. Bence bugün gelecek. Sonra ne yaparlasa yapsınlsr

2. Bunda brüt takas olduğu için rüçhan pazarında % 10 koşulu olacak galiba

3.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Aslında öyle demek istedim. Yanlış cümle olmuş, bugün bedelli yok beylere getirmek istiyorlar. Bence bugün gelecek. Sonra ne yaparlasa yapsınlsr
    Philipcapitalin listeyi gördükten sonra fikir değiştirdim ben bugünde gelmeyebilir 3 aylık sürede emin olamadık

4. Hacimde dünüde kırabiliriz

5. Şirket ile ilgili endişem yok ancak bedelli sürecinde (son bir kaç bedellide A1'in yaptığı gibi) ana hisseyi taban yapıp rüçhanı alıp saçma sapan işler olma ihtimali beni satma konusunda düşündürüyor. İnfo'nun brüt takasta olmasının bir fark yaratıp yaratmayacağı konusunda bir bilgim yok. Bedelli sürecine ilişkin varsa fikirlerinizi öğrenmek isterim.

6. Bunun rüçhan tahtasındada brüt takas var galiba daha öncedende burdada okumuştum önemli biri yazmıştı

Yine yok bedelli haberi artık gelmesin zaten bu ne yaaaa

8. bedellının cezasını versın keske olmasa artık kendı yuruse daha ıyıydı zaten kıler ıttıfak katmr tum bedellılere bedellıye yakın taban taban gıttı bastaydı gazı ınfo farklı amacı ama umarım ılerde ıyı olcak

Sayfa 274/555 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •