Sayfa 275/359 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by DrWho Yazıyı Oku
    Hayaller tavan tavan gerçekler ??
    Sayın Sasa500 ne dersiniz bu işe?
    hep kıyaslıyorum ama grafik acıp vkfyo bakın bedelli acıklandıktan sonra 10 gun uzerınde bolunecegını acıkladı ve muthıs baskı uygulandı dayanamayıp satmıştım...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

2. Vkfyo ile kıyaslanamaz...
    Lakin şunu bilir şunu söylerim bedelli öncesi artmayan bölününce artar.
    Şirket bugün açıklasa bari bölünme tarihini.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

3. Yuksek işlem hacmi var neler donduruyolar balınalar acaba...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. Yesinler birbirini p. Ler... Hedefe gelmeden mal vermek yok..sarı kafa Dow tutmaya devam ettikçe sorun yok )

.

5. Kervt böyle yapmışlardı. Yüksek bedelsiz verip taban taban goturmuslerdi adiler..

6. bu akşam bu hisseye bürüt takas gelebilir 2 kere devre kesti 3. ye zorluyolar ... bedelliye bürüt takasta girerse nasıl olur rüchan tahtasındada brüt takas mı olacak

7.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Kent zaten yapacağını yaptı...satış bile yiyebilir. Dzgyo 10 üzerinde olsaydı korkardım ama bu rakamlar primsiz sayılır. Diğerlerinin halka açıklık oranlarına bakmak lazım
    Elin oğlu böyle ters köşeye yatırır adamı...Kent tavana devam bizimki 1. tavanın fiyatının %7 aşşasında...pehhhhh
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

8. tsgyo tarihi açıkladı bugünde devam ediyor şirket yönetimi zahmet edip tarihi açıklasa işler değişebilir.

Sayfa 275/359 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •