Sayfa 276/563 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon
Arama sonucu : 4499 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Alıntı : korkunç mali tablo.'' ama git tazminat ödeyip yeni hoca al; dön o hocayı tazminatla kov , geçen sene 2. olmuş takımı dağıt yerine 11 tane çöp al , sonuç '' ama geçen sene, ama korkunç mali tablo''

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Fenerbahçe : Bugün basında yer alan, futbolcularımız Roman Neustadter, Martin Skrtel ve Yassine Benzia’nın takımdan ayrılmak üzere menajerlerini İstanbul’a çağırdığı yönündeki iddialar gerçeği yansıtmamaktadır.

Kamuoyunun bu tip manipülatif haberlere itibar etmemesini rica ederiz."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    FB.C.Bursa
    Gönderi
    838
     Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Aloooo hani hep destektiniz siz ?
    Noldu ? Habire verip veriştirmeler !!!
    Beni solladınız elestiride )))
    Ya başlıgı degistirin ya söylemlerinizi...
    Yakışmıyor siz gibi cefakar taraftara....
    Yeni başlık "Azize destek Aliye köstek" olsun

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Baskani veya Teknik Direktoru kim olursa olsun saygiyi hak eder. Bundan daha onemlisi aslolan Fenerbahce' dir.
    Senin Fenerbahceli olduguna inanmiyorum. Her firsatta ortaya cikan bir orman cocugusun!

fenerbahçeli olmadığı kesin ama ne olduğu konusunda henüz bi tespitim olmadı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by 1967enver Yazıyı Oku
    Baskani veya Teknik Direktoru kim olursa olsun saygiyi hak eder. Bundan daha onemlisi aslolan Fenerbahce' dir.
    Senin Fenerbahceli olduguna inanmiyorum. Her firsatta ortaya cikan bir orman cocugusun!
    Kusura bakmayın bizim buralarda o dediginize "yalakalık" diyorlar.
    Kim Fenerin başarısı için uğraşırsa gayret ederse kim saygiyı hak ederse biz ona saygı duyarız...
    Fenerbahceyi bir tarafa bırakıp yıllarca kendine calışmış Feneri simürmür birine saygı duymam kusura bakmayın...
    Herkes seçildigi yerin hakkını verecek, veremiyorsa gidecek...gitmiyor yanlışa ısrarla devam edip bizi bitiriyorsa saygı felan göstermeyiz. Biz yalaka da degiliz, kimsenin uşagı da degiliz.
    Evde yanlış yaptıgi zaman babasını elestirenler, burda sesini çıkaramıyorsa ya beyinde eksiklik var yada yağdanlık ta

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Resmi açıklama : Teknik direktör Phillip Cocu ile olan sözleşmemiz, tarafların anlayış ve hoşgörüsü çerçevesinde karşılıklı olarak anlaşmaya varılarak sona erdirilmiştir.

Süreçteki işbirliği ve olumlu tutumu sebebiyle kendisine teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.

Hep Destek Tam Destek

Alıntı Originally Posted by 1967enver Yazıyı Oku
    Enver bey ağzına sağlık Ne güzel demişsin

Bu seer’de bizim hükümet gibi hiç hatası Yok hep o haklı bunca insanın hepsi haksız

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Resmi açıklama : Teknik direktör Phillip Cocu ile olan sözleşmemiz, tarafların anlayış ve hoşgörüsü çerçevesinde karşılıklı olarak anlaşmaya varılarak sona erdirilmiştir.

Süreçteki işbirliği ve olumlu tutumu sebebiyle kendisine teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.
    Ersun hoca hayirli olsun o zaman, bu gece mac bittikten sonra aciklamayi yaparlar sanirim.

Sayfa 276/563 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •