Sayfa 298/612 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Arkadaşlar yanliş anlaşılma olmasın burada paylaşmamamin sebebi traderkamil gibi insanların kendisini yanlış yönlendirdiğimi iddia edebilme ihtimali için paylasmadim. Kendisi mesaj atmami istediği halde zaten atmadım. Sadece ilk yazan arkadaşın öğrenme ihtiyacı olduğunu düşündüğüm için ona özelden yazdim. Arastirilsa sizin tarafinizcada bulunacak bilgiler, Açıkçası başımı agritmak istemiyorum çünkü bu yöntemle kafam rahat. İnşallah sizin içinde burası sadece bilgi paylasilan hissenete yakışan bir forum olur. İyi akşamlar.
    Son düzenleme : temel analizci; 11-02-2022 saat: 22:32.

2.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yanliş anlaşılma olmasın burada paylaşmamamin sebebi traderkamil gibi insanların kendisini yanlış yönlendirdiğimi iddia edebilme ihtimali için paylasmadim. Kendisi mesaj atmami istediği halde zaten atmadım. Sadece ilk yazan arkadaşın öğrenme ihtiyacı olduğunu düşündüğüm için ona özelden yazdim. Arastirilsa sizin tarafinizcada bulunacak bilgiler, Açıkçası başımı agritmak istemiyorum çünkü bu yöntemle kafam rahat. İnşallah sizin içinde burası sadece bilgi paylasilan hissenete yakışan bir forum olur. İyi akşamlar.
    Sayın Temel analizci, haklısınız ,malûm şahıs çamur gibi. Bulaştımi adamın yakasını bırakmıyor.
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

3. temel analizci anladık hissede yoksunuz ve uygun fırsat için zaman kolluyorsunuz.zamanlama zordur büyük risk sizinki .ayrıca kimin neyi bildiğini kimse bilemez

4. Bilanço sıkıntılı gelebilir. Dövizdeki yükseliş, hammade fiyatlarını artırdı. Ayrıca kapasite artırım için borçlanma maliyetleri de artmış olabilir. Bunlar dördüncü çeyrek bilançoya yansıyacak kalemler.ytd

5. Hah şöyle hisseden konuşun ve konuşalım ikinizede barış öneriyorum en azından bir birinize satasmayabilirsiniz. Bir birinize satasmak hiç bir şey kazandırmaz. Ama birlikte hareket ederseniz bir ihtimalde olsa bir şey kazandırabilir.
    Su an önünüzde olan ilk şey bilanço bilancoya odaklanın. Normalde yazmiyacaktim ama bilgi paylaşım ortamı olussun diye yazıyorum bende normalde beklenmesi gereken iyi bilancoyu beklemiyorum. Bir de aksi gibi ortalık biraz ürkütücü dünyada.

6. Ben aldıkdan sonra kaçıncı çeyrek bilanço, hesap bile yapmadım.Giden hisselerin hepsi iyi sonuçlar getirdiği için mi gitti.Hayır tabiki.Bu firmanın ya sahibinde yada kendisinde bir sorun var.Böyle sorunlu şirketleri yetkili merciler incelemeli.Düzeltilmesi için belli bir süre vermeli olmuyorsa hacet mezat satıp parasını hissedarlara dağıtmalı.Kanserli hasta gibi yattığı yerden kalkamıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    Ben aldıkdan sonra kaçıncı çeyrek bilanço, hesap bile yapmadım.Giden hisselerin hepsi iyi sonuçlar getirdiği için mi gitti.Hayır tabiki.Bu firmanın ya sahibinde yada kendisinde bir sorun var.Böyle sorunlu şirketleri yetkili merciler incelemeli.Düzeltilmesi için belli bir süre vermeli olmuyorsa hacet mezat satıp parasını hissedarlara dağıtmalı.Kanserli hasta gibi yattığı yerden kalkamıyor.
    Sn baymetin, haklısınız. Polho ya yatırımcı güveni olmadığından, şirkete negatif haberler hızlı etki ediyor. Nasıl olsa düşecek diye, herkes önce satmak için sıraya giriyor. Güven olsa : Nasılsa yukarı gider düşüncesi olsa, satış olmaz şirket olumsuz habere bile yukarı gitmeye çalışır. Polho ya güvensizlik hakim. sonra kar getirse ne oluyorki, verdiği 003 kuruş temettü.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

8. Sat o zaman ne diye duruyorsun sattıysan forumdan niye ayrılmıyorsun.sonra bana niye sataşıyorsun diye laf ediyorlar eminim bu düşündüklerimi kaç kişi düşündü ama ugraşmak istemiyorlar.

Sayfa 298/612 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •