Sayfa 298/530 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon
Arama sonucu : 4236 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    Biraz uzak tarihte olsa, 600 e doğru tırmanıp 200 e bölünseydi tekrar 400 e çıksaydı belki bir işe yarardı.
    Kısmetten ötesi yok dostlar.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11 Şubat 2021 de gördüğü 260 TL fiyat dolar bazında 37 dolar. TL' ye çevirirsek 670 TL yapar. O fiyatta bedelsiz olayı da yoktu. Bekleyelim görelim.Hayırlısı olsun......

2.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    11 Şubat 2021 de gördüğü 260 TL fiyat dolar bazında 37 dolar. TL' ye çevirirsek 670 TL yapar. O fiyatta bedelsiz olayı da yoktu. Bekleyelim görelim.Hayırlısı olsun......
    sevgili komodor gösterecek de bedelsizin tarihi yakında açıklanır artık ve tarih açıklandıktan sonra bence yukarı hareket başlar ve bölününce de devam eder çünkü bu tür kıskaç pozisyonuna sokan tipler genelde bu takdigi uygularlar daha önceki bölünmesinde de aynı teraneyi yapmıştı bilen bilir bu piskopatta arşın ilerleme yok hep taktik aynı bu yüzden artık sabırla bekleyecegiz ve biz ky ler onun eline fil kamışı gibi verecegiz gün ola harman ola bir 10-15 gün daha belki oyalar piskopat.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Aldığım hisseyi zararına vermemeyi kendime ders edindim.
    Dolayısıyla spek abi eger üstten verdigini alttan almayı düşünüyorsa hayal kuruyordur.

Böyle ticaret mantığı olmaz.
    Bu mantık satıcı ve tüketici arasında olur.
    Borsada herkes kâr amacı gütmektedir.

4.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    Aldığım hisseyi zararına vermemeyi kendime ders edindim.
    Dolayısıyla spek abi eger üstten verdigini alttan almayı düşünüyorsa hayal kuruyordur.

Böyle ticaret mantığı olmaz.
    Bu mantık satıcı ve tüketici arasında olur.
    Borsada herkes kâr amacı gütmektedir.

hocam diyelim ki zarar sattik şişmiş kagitmi alacaz.. spek mi tahta yapicimi neyse bizimle resmen daş....k geciyor ... unuttum gitti...sonucta 1000 lota bu sene 3 bin temettu aldim 4000 lota seneye kac tl temettu alacam ona bakiyorum..

5. gecensene 114milyon kardan payimiza dusen 3 tl temettu ve yuzde 300 bedelsiz hisse...bu sene 6 aylikta 126 milyon kar acikladi...yil sonu en kotu 200 milyon kar var.. bakalim seneye ne temettu verir200 milyona...3 tl verse 4000 lota 12bin tl temettu cok iyi degilmi sizce?

Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    gecensene 114milyon kardan payimiza dusen 3 tl temettu ve yuzde 300 bedelsiz hisse...bu sene 6 aylikta 126 milyon kar acikladi...yil sonu en kotu 200 milyon kar var.. bakalim seneye ne temettu verir200 milyona...3 tl verse 4000 lota 12bin tl temettu cok iyi degilmi sizce?
    Valla üstadım ben temettü icin bu kağit yerine daha cok temettü verebilecek hisselere gecerim.
    Ben bunun patronun demesiyle 1 milyar dolar degerinde olmasa da bunun yuzde 40 i kadar degerlenmesini beklemeyi tercih ediyorum.
    Ytd

Bu kâğıtta puştluk yapmaya çok alışmışlar.
    Hep aynı canbazlık.
    Bunu yapanlar günyuzüne hasret kalsınlar.
    Ya satıp defolun gidin, ya da bir istikrar verin.
    Siz ailenizden hep puştluk dersleri mi aldınız.

8. Liman 1 milyar ediyorsa patron bunu söyler mi :D Hadi ağzından kaçırdı diyelim bu limanı ky ile paylaşır mı :DD YTD

Sayfa 298/530 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •