Sayfa 300/967 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon
Arama sonucu : 7731 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. Ciddi bir dipten dönüş olur inşallah.

Bir ihtimal şu şekilde bir trend olabilir mi diyorum. Yani inşallah olur malda bekliyorum ben de sizler gibi uzun vade.

Şahsen yatırım yaptıkları sektörleri doğru buluyorum. Çok temkinliler son iki yıldır ancak sisteme güvenip yatırım yapanlar kazandı bizimkiler bekledi.

Bakalım bir şekilde ISGSY yönetimi de bir şeyler yapmak zorundalar artık. Bence bunun bilincindeler.

2. Burayı sürekli okuyorum ancak gündelik çok fazla yazmaktan zevk almıyorum.

93 ten beri IMKB de hisse alıp satan birisi olarak su akar yolunu bulur diyorum. Biz ne kadar ağlansak da sızlansak da bir şekilde yıllar sonra geriye bakınca her hisse ederini buluyor.

Şu sportive ve ortopro da işler bir iyileşse rahatlayacak.

3. İyi akşamlar.Adana C de gitti sonunda .Otobüsçü bizim hisseyi de farketse bayağı heyacan yapar gibime geliyor.

4. şirkeimizin iyi yönde giden heran bir sürpriz yaratabilecek artıları
    Radore nin değerlemesinin giderek artması emsal satın almalarla karşılaştırırsak ciddi yüksek rakamlara ulaşabilir
    Tatilbudur hersene katlayarak büyüyor ve turizm iyiye gidiyor
    Kronotrop 5. şubesinide açtı büyüme hızlanır şubeleşme yurtiçi yurtdışı devam ederse iş girişim yatırdığı parayı sadece kronotroptan bile alabilir
    Sportive çürük elmaları attı masraflar azaldı daha güçlü ve az şube ile ciroyu artırdı en önemlisi e ticarette bir numara ve hersene yükseliyor e ticaret ayağı dahi belli bir seviyeye gelirse sportive yatırılan paranın önemli bir kısmı buradaki değerlenmeyle bile çıkarılabilir

5. Sermaye taahhüdünün yerine getirilmesi ile nakit 70 mio a geriledi.
    Ödenmese olmaz mıydı? sorusuna yanıt, taahhüt edilmişti, belli bir süre içinde yerine getirilmesi şartı vardı. Bilinen ve beklenen bir durum, sadece zamanlaması belli değildi.

6.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Sermaye taahhüdünün yerine getirilmesi ile nakit 70 mio a geriledi.
    Ödenmese olmaz mıydı? sorusuna yanıt, taahhüt edilmişti, belli bir süre içinde yerine getirilmesi şartı vardı. Bilinen ve beklenen bir durum, sadece zamanlaması belli değildi.
    Acele ettiklerine göre Ortopro da satış hazırlığı olabilir mi?
    İşlem hacmi yılbaşı öncesi anormal bir şekilde arttı. (Gerçi Mart ayındaki genel kurul öncesi hissedarlara şirket değerini açıklamayacakları için bir zıplama yapmış olabilirler...)

İşlem hacmi çok düşük seyrediyor, bekleyip göreceğiz.

7. Satış hazırlığı ufukta görünmüyor. Tatilbudur, Radore ve Sportive'in satılma olasılığı diğer üçünden daha fazladır. Elbette sürprizler olabilir. Benim nezdimde zayıf bir ihtimaldir.

8.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Kefirci Yakup ne dedi?
    Bir gun gelecek 5 yil bekleyen ile 5 gun bekleyenin hic bir farki olmayacak.
    Syg,
    Helal olsun size Sn. Dudu, adımı Kefirci Yakup koydunuz öyle mi? Yukarıdaki cümle bana ait olduğuna göre Kefirci Yakup olarak kastettiğiniz kişi de ben olmalıyım, Sn. Baygeorge’ da topa girmiş Kefirci Yakup’ un “soğuk kefir faydalıdır” dediğini yazmış, bak böyle bir şey söylediğimi harbi hatırlayamadım.

Sayfa 300/967 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •