Sayfa 301/1002 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

REŞAT HACIFAZLIOĞLU KİMDİR? Reşat Fazlıoğlu yani Reşat Baba, Sedat Peker'in öz akrabalarındandır. Aslen Rizeli'dir. Kafkas kökenlidir.Şaziye Duan Fazlıoğlu isminde bir kız kardeşi bulunmaktadır. Gaziosmanpaşa'da bulunan Gopark isimli alışveriş merkezinin sahibidir. Reşat Fazlıoğlu'nun yeğeninin nikahını Süleyman Soylu kıymıştır.
    https://www.gopark.com.tr/gopark-tesisleri-kurumsal/
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Borsaya iyi giydirdiler,çok düşen yukarı potansiyeli yüksek hisseler takibimde,seviyorum bu borsanın batışını,yoksa başka türlü kazandırmaz,bu arada 13.50 olan BJK 6.25 tabanda,yazık buna yatırım yapanlara,uyarıyoruz söz dinlemiyorlar para bizim sanane diyorlar,adam hiç olmazsa stoploos çeker,zarar kes borsada can simididir.BJK 3 cıvarından 13.50 göstermişti,çoklarının maliyeti 10 üstünde,bunu 3-5 sene aralıklarlan tekrarlar,1.35olduğunu bilirim,dolarda borsanın çöküşüne ayak uydurdu,8.41-42 arası !!!
    Ben de anlamakta güçlük çekiyorum. İlla kumar oynamak isteyen ya gitsin rulet masasına, ya da bir gün önce %25-30 düşen herhangi bir coine bassın parayı. Kumarı kaliteli oynasın bari.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Yusuf...Yusuf...

4. XU100/USDTRY

Az çekti sanki...en az 0.382 e kadar çekmeliydi..gibi..

5. Fena...YTD

Aslında şöyle olmalı ama...kısa kalıyor..

6.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Ben de anlamakta güçlük çekiyorum. İlla kumar oynamak isteyen ya gitsin rulet masasına, ya da bir gün önce %25-30 düşen herhangi bir coine bassın parayı. Kumarı kaliteli oynasın bari.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Coin çok sakat, gidin coinde kumar oynayın grubuna bile girmiyor. Bir kaç ay önce bana coinleri öven bir tanıdıkla bugun konuşurken todexte 40 bin tl sinin gittigini söyledi. 5 bin tl todexe 5 binde binance e yatırıp zevkine girmiştim dedi. Todexteki uçtugu anda 40 bin imiş dedigine göre. Hatta todex kaçmadan bir hafta öncesinde parayı çekmeye çalışmış çekememiş. Ekranda transfer edilecek diyormuş, telefon açmış yetkiliye falan halledecegiz demişler, o arada zaten kaçmışlar. İşin ilginci ekranında hala transfer edilecek yazıyormuş. Sonuç olarak 10 a katlasan ne 100 e katlasan ne. Bir sabah hesabının 0 olma ihtimali varsa kimse 1 tl bile yatırmasın. Adam giden para önemli degil falan diye üzülmüyormuş gibi konuşuyor ama hikaye. Nasıl üzülmezsinki. O yüzden coin kumar bile degil benim gözümde, tam bir salaklık.

LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    XU100/USDTRY

Az çekti sanki...en az 0.382 e kadar çekmeliydi..gibi..

50EMA, 200EMA'yı cart diye kesti aşağıya. Lan dedim belki bu sefer kesecek gibi yapıp seker mi ama yok.

8. Peker ekonomi ile gündemi unuturdu...daha doğrusu arka plana atırdı...

Türkiyenin birinci derece problemi gün be gün kötüye gisden ekonomisidr...

Muhalefet ve medyası titreyin ve kendinize gelin...

ekranlarda saatlerce konuşulacak tek bir mevzuu var o da EKONOMİDİR....

teknik olarak patlama niyetinde olan bir dolar kuru var...

Sayfa 301/1002 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •