Sayfa 318/1252 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Keskinoğlu yumurta piyasadan çekildi sanırım, bir süredir marketlerde görmüyorum. Yem fiyatları da dövize endeksli olunca enflasyonda kat edilecek mesafe çok.
    evet resmi enflasyon bence yıl sonu %18 i var gibi ..ama mb faizi artmayınca mevduata da yanısmıyor ..gerci ben hala artacak diye dusunuyorum artık klasik oldu mb bekleyip bekleyip yapıyo ...muhtemelen fed in cekim miktarını 50 milyar dolara cıkarmasını bekleyecek ve doviz arzının azaldıgı ayları bekleyecek gibi ..yani ekim ve sonrasını .

2. ICBC bank , usd 4,90 kampanya 3 ay süreyle...ben 32 günlük bağladım..sonra tekrar devam edecek(toplam süre 3 ay)....yeni kampanya başlarsa yeni fiyatdan devam edecekmiş..linki aşağıda,ayrıntı isteyen için..

https://www.icbc.com.tr/tr/sizin-ici...yasi/387/167/0

3. şekerbank...... GÜNLÜK ........ TL ......% 19....kampanya 120 gün....

(2000 TL VADESİZDE TUTUYORLARMIŞ,GERİ KALANI ''GÜNLÜK'' YAPIYORLARMIŞ)

aşağıda ayrıntı için linki veriyorum...

https://www.sekerbank.com.tr/yatirim...uat/gecegunduz

4.  Alıntı Originally Posted by bahad1r Yazıyı Oku
    TEB marifetli hesabımın süresi dolacak. Şekerbank'ın gece gündüz hesabını kullanan var mı? EFT muafiyeti tanımlanıyor mu ve EFT üst limiti kaç TL'ye çıkıyor? Teşekkürler.
    kullanmıştım eft dilekçe ile 500 e kadar çıkarmıştık,sorun olmadı,eft internetten sanırım 3-4 tl bir şeydi.

Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    ICBC bank , usd 4,90 kampanya 3 ay süreyle...ben 32 günlük bağladım..sonra tekrar devam edecek(toplam süre 3 ay)....yeni kampanya başlarsa yeni fiyatdan devam edecekmiş..linki aşağıda,ayrıntı isteyen için..

https://www.icbc.com.tr/tr/sizin-ici...yasi/387/167/0
    Doviz olarak gayet iyi ,banka nasıl referans verirmisiniz ?

Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    kullanmıştım eft dilekçe ile 500 e kadar çıkarmıştık,sorun olmadı,eft internetten sanırım 3-4 tl bir şeydi.
    Puan verdiğim için sistem izin vermedi. Varol.
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

7. Aktif Bank tan aylık veya 45 günlük oran alan varsa paylasabilirmi?

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. umarım yanılırsınız..
     Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    2018 bitmeden 5,75-5,8 gibi rakamları göreceğini tahmin ediyorum, kişisel yorumum, hiç bir teknik veriye dayanmıyor, hissiyat diyelim yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 318/1252 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •