Sayfa 322/650 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422 ... SonSon
Arama sonucu : 5194 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by snmzkyz Yazıyı Oku
    3 e gitmiyor mu

bize de yapıştı kaldı...
    önce üz sonra beş !sonra üz bez ))

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Piyasadan düzgün analistler iştiraklerin değerini en az 250 milyon hesaplamışlar, kabaca hisse başına 5 TL eder.

Hadi buna da %25 iskonto biz uygulayalım, yani 3,75 makul

Benim hesabımda 2,56 üzeri %50 lik bir ralli mümkün, sonuç yine 3,80 li fiyatlar çıkıyor.

Daha kendimde 1 lot yok, sadece değerleme yaptım.

4.  Alıntı Originally Posted by Econfinplus Yazıyı Oku
    Piyasadan düzgün analistler iştiraklerin değerini en az 250 milyon hesaplamışlar, kabaca hisse başına 5 TL eder.

Hadi buna da %25 iskonto biz uygulayalım, yani 3,75 makul

Benim hesabımda 2,56 üzeri %50 lik bir ralli mümkün, sonuç yine 3,80 li fiyatlar çıkıyor.

Daha kendimde 1 lot yok, sadece değerleme yaptım.
    iştiraklerin verus ve vertu arasında ortaklıklarla var.. bazılarında madencilikte vertunun payı yok. verusunda yazılımlarda yok ama diger genel sirketlerde hemen hemen aynı oranda varlar..

ozet olarak iştiraklerinin kaymağını verus 14 lerden 24 lere gelerek yedi zaten. cunku orada kucuk yatırımcıda lot yok
    vertu 3 lerden 1.98 lere dustu 10-20 kademe kalkınca millet bayram ediyor... vertu da kucuk yatırımcı cok. dolayısı ile yalan makimnesine donen halka arz haberleri bile etki etmiyor.

5. nolacak

peki şimdi nolacak, alalım mı almayalım mı

6.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Herkese merhaba! Ben yine de nostaljj estireyim dedim di!Nerede bu herdaim halka arzı yazan başta strage nicki miydi neydi?,nerede borsayatırımmı ne gelene gidene cevap vermekten başka birşey yapmayan mahallaenin süslü edalısı? )) maliyet düşürücü alımlarda idi ne oldu ona bee??Nerede zafazingo ? acseldemi? yine çarpılmaya? Nerede bu iddialı arkadaşlar saydıĞIM?Çok fena kayboldunuz hadi sessizlik elbet iyidirde bir anda yok oldunuz uçup kaçarkene??? büyük çoğunluğu ya gaptırdı malları dipte ,ya da goy goya yazdırılıyordu!Geçmiş olsun!

Ytd.Değildir!
    Algı yönetimi; cahillerin yüzüne gözüne bulaştırmaya müsait bir işlemdir.

7. Evet dipten 2,50 seviyelerine ve oradanda bugün piyasaya uyup terse dönmece 2,50 kırdı kıracak derken! Kesinlikle haklısınız n emekli.

Ytd.Değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Evet dipten 2,50 seviyelerine ve oradanda bugün piyasaya uyup terse dönmece 2,50 kırdı kıracak derken! Kesinlikle haklısınız n emekli.

Ytd.Değildir.
    piyasa ile alakası olsaydı ayn iştiraklere sahip verus da ayn oranda düşmesi gerekirdi ???

bu kagıtda Kucuk Yatırımcı kaynıyor ve 2017 biloncosu bir onceki yıl ile karsılastırıldıgında FELAKET olacak. Bunu gorenler zaten çoktan çıktı burada da halka arz masalları ile avunanlar kaldı...

kapanışta alın düşük kademeden açılışta 4 kademeye çakın... başka türlü kazanmak zor... buyuk haber destegi gelmedikce...

Sayfa 322/650 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •