Sayfa 331/788 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431 ... SonSon
Arama sonucu : 6298 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Gedik Batırım💩💩, kim için işlem yapıyor acaba😡😡

3. Hisse düşeni kırmış ve kırdığı yere bugün tekrar dokundu. Ben o yüzden rahatım ve korku salanlara kulak asmayın.

4. https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...r/default.aspx

Perakende Ticaret sektöründeki bazı şirketlerin
    SATIŞLARINA GÖRE OLUŞAN GÜNCEL FİRMA DEĞERİ ORANLARI

FD / SATIŞLAR

KIPA 2.5
    BMEKS 1.8
    MAVI 1.6
    CRFSA 1.1
    VAKKO 1.1
    BIMAS 0.8
    ADESE 0.6
    MGROS 0.5
    BIZIM 0.2

satışlarına oranla oluşan güncel firma değeri açısından bu uyuz eşşek sektördeki en yakın rakibinden 2.5 kat ucuz fiyatlanıyor
    net kar marjları farklı olabilir ayrıca incelemek gerekir fakat yine de arkası sağlam bir şirketin satışlarına göre bu kadar iskontolu işlem görmesi anlaşılır değil

5.  Alıntı Originally Posted by catarmurat Yazıyı Oku
    Hisse düşeni kırmış ve kırdığı yere bugün tekrar dokundu. Ben o yüzden rahatım ve korku salanlara kulak asmayın.
    Yazdiklarimla amacım korku salmak değil bende hissedeyim bende istiyorum yükselmesini umarım dediğin gibi olur

6. Halka arz öncesi mağaza sayısı 109... Bugün 162...

Halka arz öncesi satış alanı büyüklüğü 91.052 m2... Bugün 163.942 m2

Halka arz öncesi 2010 satış gelirleri 1.2 milyar.... 2016 satış gelirleri 2.8 milyar

Göründüğü üzere ciroda bir sıkıntı yok. Tek problem kar edememe... Bunun da senelik ortalama %7-8 büyümeden kaynaklı olduğunu düşünüyorum...

İllaki hasatın toplanacağı zaman da gelecektir...

Bol kazançlar...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

7.  Alıntı Originally Posted by İstus Yazıyı Oku
    Gedik Batırım💩💩, kim için işlem yapıyor acaba😡😡
    geçen haftanın pastalarına bakarsanız 8.20 tl üstünde gedik yatırım agresiff alım yapmıştı .. bunlara 8,20-8,40 arası sattıktan hemen sonra bir anda fiyat çakılmaya başladı .. halbuki aktiften alan aktiften satanın 3-4 katı olmasına ragmen bu hissede nasıl oluyorsa anında dşüş yaşanabiliyor.

neyse gediğin bunca alımı sonrası fiyat bir anda döndü ve dün sonunda gediği stoplatmışlar .. sen hayırdır hacı demişler resmen .. % 10 zarar resmen bu kadar işlem sonucu ..

bir daha bulaşamaz o kişi veya kişiler kimse gedikte ..

Sayfa 331/788 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •