Sayfa 342/682 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. Kendi adima diyeyim, eger alacaksam 2 altına inerse maliyet düşürmek için alırım, veya 2,80 üstüne atarsa baskıdan kurtuldu diye alırım, yoksa 2,80 ile 2 lira arasında almam, alırsam uckagitcilarin ekmegine yağ sürmüş olurum, bu benim dusuncem.Ytd.

2. Elindekileri satti mi metro ?

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. İki gün içinde 12000 lira kaybettim. 2.62 den yukarı yönlü bir hareket beklentim vardı. 2.45'den vedalaştım kol kesip zira 2 altına sarkma ihtimali de var. Hergün yüzde 2-2-2-2 şeklinde istikrarlı bir iniş yapıyor ve forumda yazılanlar gibi trade imkanı neredeyse 0.. Hayatım boyunca bu tür kumar kağıtlarıyla işim olmamıştı bir kez şansımı denemek istedim beni yanıltmadı herşeyi bir kez tatmak lazım bu hayatta ne yapalım

4.  Alıntı Originally Posted by semka_22 Yazıyı Oku
    İki gün içinde 12000 lira kaybettim. 2.62 den yukarı yönlü bir hareket beklentim vardı. 2.45'den vedalaştım kol kesip zira 2 altına sarkma ihtimali de var. Hergün yüzde 2-2-2-2 şeklinde istikrarlı bir iniş yapıyor ve forumda yazılanlar gibi trade imkanı neredeyse 0.. Hayatım boyunca bu tür kumar kağıtlarıyla işim olmamıştı bir kez şansımı denemek istedim beni yanıltmadı herşeyi bir kez tatmak lazım bu hayatta ne yapalım
    Geçmiş olsun,satınca hemen 2 tl altına gelsin alalım diyorsunuz tabii ama hissedeki diğer yatırımcıları da vicdanen düşünün lütfen...
    Alalım yükselsin,satalım düşsün dememek lazım,ben kazanamadım ama alan kazansın diyebilmek lazım,alçakgönüllülük lazım
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5.  Alıntı Originally Posted by n.eray Yazıyı Oku
    takasa bakınca hacim yapan ilk 5 kurum 2 milyon 1 milyon lot hacim yapmış ancak ellerinde lot tutmamışlar. Al sat al sat hisse başını kaldıramamış

6.  Alıntı Originally Posted by traderx5 Yazıyı Oku
    takasa bakınca hacim yapan ilk 5 kurum 2 milyon 1 milyon lot hacim yapmış ancak ellerinde lot tutmamışlar. Al sat al sat hisse başını kaldıramamış
    sizce neden, bence AVTUR un geçmişi ile alakalı bir durum bu, tabandan tavana giden bir hisse, çok düştü alalım diye zıplayan günlükcüler için bence kaldırmıyorlar, gün boyu 2,46-2,44 arası gitti geldi, en fazla 2,49 oldu. 3-4 kademede günlükcüyü kesmez.

7.  Alıntı Originally Posted by happy74 Yazıyı Oku
    sizce neden, bence AVTUR un geçmişi ile alakalı bir durum bu, tabandan tavana giden bir hisse, çok düştü alalım diye zıplayan günlükcüler için bence kaldırmıyorlar, gün boyu 2,46-2,44 arası gitti geldi, en fazla 2,49 oldu. 3-4 kademede günlükcüyü kesmez.
    belki oda olabilir birde, galibe kızan zedeler büyükler yani al satla maliyet düşürmeye calisiyorda olabilir düşüncesindeyim,
    Bu belgesellerdeki aslan avini yakalar önce aslanlar yer ve çekilir, sonra çakallar ve kuzgunlar gelir geri kalan kemik üzerindeki etleri buldukları kadar yerler, galip en güzel yerini yedi çekildi musade etti Simdi de çakallar ve kuzgunlar biraz otlanmak istiyor , bugün işinizi cabuk bitirin yakında geri geliyorum da dedi biraz hisseye dalarak.

Bence de bu.

Sayfa 342/682 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •