Sayfa 349/653 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by artukbey Yazıyı Oku
    Resmi dilden has Türkçe ile adrese yazılmıştır. Sayfayı siyaset meydanına çevireceksiniz, aklınızca Reise damadı yoluyla imalı laflar edeceksin cevap gelmeyecek öyle mi! Edebinle yaz ki ortam bozulmasın.
    Hala boş konuşuyorsun siyaseti sen sokuyorsun ben ASELSAN ve Baykar arasındaki saçma farklardan bahsediyorum ha bu damar diye yapılıyorsa o daha büyük hata. Gizli saklı dolaylı dolaysız değil açık açık söylüyorum. Sakın bir daha tanımadığın kişilere trol felan deme hadiddini bil git tedavini ol. Siyaset yapacaksan partiye katıl aselanaa yatırom yspıyorsan ASELSANı savun baykarı değil. Ruh hastası mısın nesin

Adam aselanın hakkını çalarken damat diye susmam siyasetide sevmem yanlış yapanı da sevmem zamanında fetö yü eleştirincede herkes çarpılrsın aman deme diyordu bugün Baykara eleştirşncede aynı muhabbet maaşını Selçuk mu veriyor yada Baykara yatırım yapıp aselan topiğşnde mi uazıyorsun. Hem trol diyeceksin hem edep sen nasıl bir kafadasın haddini hududunu bil adam gibi yaz eğer tabi adamsan

3.  Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Hala boş konuşuyorsun siyaseti sen sokuyorsun ben ASELSAN ve Baykar arasındaki saçma farklardan bahsediyorum ha bu damar diye yapılıyorsa o daha büyük hata. Gizli saklı dolaylı dolaysız değil açık açık söylüyorum. Sakın bir daha tanımadığın kişilere trol felan deme hadiddini bil git tedavini ol. Siyaset yapacaksan partiye katıl aselanaa yatırom yspıyorsan ASELSANı savun baykarı değil. Ruh hastası mısın nesin
    Sen sadece kendini akıllı zannedip milleti ne amaçla yazdığını anlayamayacak kapasitede mi zannediyorsun. Senin gibilerin ciğerini bilecek kadar aklımız var Allah’a şükür.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by artukbey Yazıyı Oku
    Sen sadece kendini akıllı zannedip milleti ne amaçla yazdığını anlayamayacak kapasitede mi zannediyorsun. Senin gibilerin ciğerini bilecek kadar aklımız var Allah’a şükür.
    Sen nasıl bir yüzsüz çıktın hala akıl okumaya çalışıyorsun trol deyip hakaret ediyorsun. Beni kızdırsanda ısrarla baykarın ASELSANı sömğrdünü ihrcatını engellediğini bu yüzden nakit akışının bozulduğunu burada ve ilgili her yerde söylemeye devam edeceğim. Dur bende senin gibi beyin okuyayım ve Maaşını aldığın patronuna ilet diyeyim. Normal biri değilsşn seninle tartışmanın banada faydası yok . Üç beş lot aselanın vardır belklde yoktur bende ciddi oranda aselsn var ve yatırım yaptığım şirketin hakkının yenilmesine ses çıkaracağım. Öyle yok kolayca zenginlik hemde aselanın devlet lirketlerini kullanarak. Bunu yapan çıkan seslerede katlanacak. Senin gibi tipleri bilirim bende çok iyi bilirim. Kaba güç nerdeyse orada özür dileyemeyen ruhsal sıkılntılı tipleri. Zamanında imam hatip okurken de zenci muamelesi yapıldığı için bana şimdi adaletsizliklere ses çıkarıncada zenci hatta ataist muamelesi yapmaya yeltenen senin gibi ruh hastalarında var. Sana son mesajım bu seviuen olan çukura inemem asla git kendi dünyanda o muhteşem zekan ile takıl sen

5.  Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Sen nasıl bir yüzsüz çıktın hala akıl okumaya çalışıyorsun trol deyip hakaret ediyorsun. Beni kızdırsanda ısrarla baykarın ASELSANı sömğrdünü ihrcatını engellediğini bu yüzden nakit akışının bozulduğunu burada ve ilgili her yerde söylemeye devam edeceğim. Dur bende senin gibi beyin okuyayım ve Maaşını aldığın patronuna ilet diyeyim. Normal biri değilsşn seninle tartışmanın banada faydası yok . Üç beş lot aselanın vardır belklde yoktur bende ciddi oranda aselsn var ve yatırım yaptığım şirketin hakkının yenilmesine ses çıkaracağım. Öyle yok kolayca zenginlik hemde aselanın devlet lirketlerini kullanarak. Bunu yapan çıkan seslerede katlanacak. Senin gibi tipleri bilirim bende çok iyi bilirim. Kaba güç nerdeyse orada özür dileyemeyen ruhsal sıkılntılı tipleri. Zamanında imam hatip okurken de zenci muamelesi yapıldığı için bana şimdi adaletsizliklere ses çıkarıncada zenci hatta ataist muamelesi yapmaya yeltenen senin gibi ruh hastalarında var. Sana son mesajım bu seviuen olan çukura inemem asla git kendi dünyanda o muhteşem zekan ile takıl sen
    Niyetinin ne olduğunu, kendini tarafsız gibi göstermek için referansını ikide bir İmam Hatipli olmanı vurgulamandan belli. Ciğer meselesi kokusu her yerden duyulur.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    ASELS 29.10 lardan başlayan yükselis ile bugunkü seviye ile yeni bir Bayrak - Flama formasyonu oluşturdu.

Bayragın sapı kadar yükseliş beklenecek olursa kısa ve otra
    vadede Hedef TL bazında 90 tl dir

Destek olarak artık kabaca 6000-58.00 ve sırası ile 56.50 seviyeleridir.

Yazdıklarım Asla yatırım tavsiyesi değildir..

Gözlemlerim neticesinde;

-Hacim analinizi,
    -Kademe analizi,
    -Teknik Analiz

Ve

Türkiyenin son 2.5 yılda savunma sanayi alanında ASELS katkıları ve Arge çalışmları
    Hikaye aramaya zaten gerek bırakmamaktadır.

1999 yılından beri Piyasaları takip etmekteyim..

Son yıllarda Borsamız da Yerli ve milli olma yolunda ilerlemektedir..

Hisselerde yabancı oranları son haftalarda %29 SEVİYERİNE KADAR GERİLEDİ.

Birde yabancı sermaye ve yatırım fonları BORSAMIZA gelir ise o zaman

yan tahtaları kimse tanımaz bilmez..

Gelecekleri hisseler bellidir..

ytd..

Saygılar..
    Arkadaşlar; Burada gereksiz tartışmaları bırakıp

Asels ile ilgili teknik-temel analiz ve Haberler paylaşaım Lütfen.

Asels bayrak formasyonu 62.50 üzerinde kaldıkça devam edecektir.

Güçlü hacim ve teknik görünüm su an için çok olumlu görünmekte..

İnşallah 2023 ve sonraki Yıllar "ASELSANİ" lerin olur

Yatırımlar yapıldı Artık meyva verme zamanı..

Meyvalar toplamaya başlayınca küçük yatırımcılar gelir alıma

Asla ytd..

Saygılar

7.  Alıntı Originally Posted by Eko-Psike Yazıyı Oku
    ASELSAN yabancı oranı 30 Aralık 2022 % 25,17. 2 Ocak 2023 % 24,87.
    Fark % -0,30. Hisse kapanış 64,60 TL (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Sn. Eko-Psike ;

Öncelikle büyük bir özveri ile bıkmadan-usanmadan her gün yabancı oranını paylaşım yaptıg
    ğınız için çok teşekkür ederim.

Bugünkü işlem hacminden sonra takası çok merak eder oldum.

ytd..

Saygılar.

8.  Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Sevgili ortakların bana kızıyorsunuz ama bakın kaç gündür avazım çıktığı kadar bağırdığım ve adeta milli şirketmiş gibi bize lanse edilen ama üzerine basa basa ısrarla özel kardeşim bu adamalr hemde çok çok özel şirket dediğim baykar kendisi paylaşmış ihracattan 1.18 milyar dolar para kazandım diye.
    Yarın birgün 4. Çeyrek gelecek yıllların devi ASELSAN için bakalım ne kadar ihracat geliri var imiş göreceğiz. Hatta ne kadar net para kasaya girmiş onuda göreceğiz.
    Günlerdir ısrarla bahsettiğim nokta tamda buydu işte. Baykar ile Selçuk efendi cebini doldururken ASELSAN dolayısıyla bizler hep bakacağız. O süper işler uçuyoruz kaçıyoruz diyecek Selçuk bayraktar için sevinecek siniz ben ise kızacak hakkım haram olsun diyeceğim ısrarla.
    ASELSAN a gelince para yok ihracat yok, ARGE var selçuğa ucuza parça aksam yazılım üretimi var. Biz yatırımcıya temettü yok geri alım yok bedelsiz artırım yok.
    Vatana devlete canımız feda ama bize vatan baykar vatan Selçuk bayraktar deniliyor. Değil krdeşim değil devletin kurumu ASELSAN devlet eliyle ötekileştirliyor. Aselana yatırımcısına kapıları kapatan devlet Selçuk bayraktar a Baykara sonuna kadar kapıları açıyor. Aselsana göre minik bir kuş olan baykar 1 milyar dolar dan fazla gelir elde etmiş bakalım ASELSAN ne yapmış göreceğiz.
    Selçuk bayraktar ve baykar buradan sesleniyorum çekin ellerinizi bizlerin cüzdanalrımızdan kazandığınız para haksız para hayrını göremezsiniz emin olun
    neden adama bu kadar kızdınız anlamadım kötü bişey dememiş yazısında haklılık payıda var bende aselsanın daha ön planda olmasını isterim çıkıp deseler ya aselsanın elektronik sistemleri kamerası bilgi birikimi olmadan bu noktalara gelemezdik diye ben yavuzhanın art niyetli olduğuna inanmıyorum sitem etmiş eleştirmiş bunda büyütülecek bir şey yok herkese hayırlı akşamlar...

Sayfa 349/653 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •