Sayfa 36/341 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 281 - 288 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. arkadaşlar 2017 yılından önceki eski hisse net e nereden ulaşabilirim, orada da canlı yayın yapmıştım. Kağıt yanlış olmasın ben ygyo olarak hatırlıyorum. çünkü buradan yine canlı yayın yapmıştım. oradaki attığım mesajlara bakacağım. kesinlikle yanlış bilgi vermek istemem. benim bahsettiğim olay 2014,2015 li yıllardı sanırım. hisse nette var. Bana eski hisse net e nereden ulaşabileceğimi yazabilirseniz kağıdı(YGYO dışında olduğunu sanmıyorum) ve tarihi tam olarak söyleyeyim.

2. BULDUM :)
    http://www.hisse.net/forum/showthrea...147497&page=21 buranın öncesi de var daha arkadaşlar doğru hatırlıyorum. YGYO ayrılma fiyatı farklı idi 0.52 ve .061-0.62 gibi...ben 61 den ayrıldım.
    http://www.hisse.net/forum/showthrea...147497&page=28

EVET benim sadece hatam 062 değilmiş 0.61 miş....selamlar.
    Arkadaşlar ben bir devlet dairesinde memurum kimseyi kandırmak veya başka bir şeye amaç gütmek niyetinde değilim. Rumuzum da farkındaysanız kayhankaya gerçek ismim yani.... yukarıda yazdığım sayfalardan 13. sayfadan başlarsanız herşey görülür. ortada ben ayrıldığımda kağıt sürünüyordu 37 falan gibiydi sanırım taaaa 0.61 den ayrıldım ben orada...ha kar mı ettim zarar mı hatırlamıyorum. geçmiş sayfalarda yazılı ama şu an konumuz bu değil. tekrardan selamlar bol kazançlar.

Önemli bir not yukarıda bir önceki sayfada ne yazdığım lütfen dikkatli okunsun....konu nereden nereye geldi. kimseye ben kağıt düşer demiyorum. çıkar da demiyorum inşallah çıkar. demek istediğim sadece kurulda her isteyen ayrılabilsin yani 2.000.000 TL limiti kaldırılsın şeklinde bir sonuç çıkması kağıdın uçacağı manasına gelmez diyorum. Yani kağıt iyi irdelenmeli ve istikbaline güveniliyorsa kalınmalı diyorum.isteyen satar isteyen bekler, bana seni gidi kağıdı kötülüyorsun millet satsın sizde toplayın falan denmesin sakın. sanırım dikkatli okuyan benim hakkımda bir bilgi sahibi olmuştur.
    Son düzenleme : kayhankaya; 21-11-2018 saat: 15:24. Sebep: not ekleyeceğim

3. kurul kararı yayınlandı. hazirun cetveliyle birlikte..herkese hayırlı olur inşallah.selamlar.(Not yukarıda dedim ya ismim açık diye oradada da var.) :). Arkadaşlar kırılmadım kimsenin lafına ama kendimi yanlış bilgi veriyormuş gibi hissedince savunmaya geçtim :)

4. satış için genel kurul onayı alınmış oldu değil mi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Yerle gök arasında bir yerlerde.
    Gönderi
    772
    Altınyağ’ın varlık satışı Genel Kurul’da onaylandı
    ŞİRKET HABERLERİ - 21 Kasım 2018, 16:29

Altınyağ Kombinaları ile Sodrugestvo Group arasında gerçekleştirilen ve Türk finans piyasalarına nefes aldıran 27,5 milyon dolarlık varlık satışına hissedarlar da onay verdi. Satış için hiçbir engel kalmadı...

İzmir’in köklü sanayi kuruluşlarından halka açık Altınyağ Kombinaları ile Avrupa'nın en büyük yağlı tohum kırımı şirketi Sodrugestvo Group arasında gerçekleştirilen varlık satışında son aşama da geçildi.

27,5 milyon dolarlık Altınyağ Kombinaları’nın varlık satışı, bugün İzmir’de toplanan Genel Kurul’da onaylandı.

Geçtiğimiz ay Sodrugestvo Group’un başvurusu Üzerine Rekabet Kurulu’ndan çıkan ‘satın alma onayı’nın ardından bugün de hissedarlar tarafından Atınyağ'a ait makine ve teçhizatların satışı oy çokluğuyla kabul edildi.

"OY ÇOKLUĞU İLE KABUL EDİLDİ"

Türk finans piyasalarına nefes aldıran satışın önünde hiçbir engel bırakmayan karar, Şirketten KAP’a yollanan açıklamada yer aldı. Genel Kurul tutanağında konuyla ilgili olarak şöyle denildi:

“24.10.2018 tarih, 10/5 sayılı yönetim kurulu kararımızı ve bu kararımız içeriğindeki Şirketimiz ve bağlı ortaklığımız Gürtaş’ın Gayrimenkullerini ve Makina Parkını Sodrugestvo Group şirketlerinden Yakamoz Yağ San.ve Tic.A.Ş.’ne kararda yazılan tüm işlemler ve tahsilata ilişkin tüm detaylar ile 27.500.000 USD + KDV bedel ile satışının yapılması Genel Kurul’un onayına sunuldu. Satış işlemi Genel Kurul'a gerek elektronik ortamda ve gerekse fiziki ortamda katılan pay sahiplerinin 6.082.538 TL’lik elektronik ret oyu ve 1.044.331 TL’lik fiziki ret oyu olmak üzere toplam 7.126.869 TL’lik ret oyuna karşılık 35.555.824 TL’lik fiziki ortamda katılanların kabul oyları ile oy çokluğuyla kabul edildi.”

http://m.borsagundem.com/haber/altin...ylandi/1363061

arkadaşlar bu olay ilk defa başıma geliyor şimdi ne yapmalıyız ayrılmak için nasıl bir yol izlemeliyiz bu konu hakkında biraz bilgi talep ediyorum

7. Satış haberinin neden hiç bir etkisi olmadı. Kimse takmadı. Başka kağıtlar olsun tavan serileri yapardı

8.  Alıntı Originally Posted by redbull Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu olay ilk defa başıma geliyor şimdi ne yapmalıyız ayrılmak için nasıl bir yol izlemeliyiz bu konu hakkında biraz bilgi talep ediyorum
    şirket haber gönderecek şu tarihten itibaren aracı kurumunuza gidin ve hisselerin tamamını şu yatırım şirketinde şu hesaba virmanlayın diyecek, virman sonrası parayı hesaba yatıracaklar

Sayfa 36/341 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •