Sayfa 366/551 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon
Arama sonucu : 4407 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Elbette sakin olalım, henüz bir şey yok. Gelişmelere göre beklentiler değişebilir.

2. Bekkediğim gibi, haberi olanlar dahil, piyasa oralı olmadı.

Dikkatlerinin olmadığı yere piyasa dediğimiz yerdekiler, bakmazlar, ilgilenmezler.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

3. İşin sırrı da burada. Ortada hiç bir değer olmadığı illüzyonu yıllardır yaptıkları şey. Bugüne değin neyi fiyatladı ki bunu fiyatlasın. Fiyatlamasın diye benim üç ayaklı strateji diye özetlediğim planlamanın şu anda yapılanı gelişmelerin görülmemesini ve duyulmamasını sağlamak ayağı. Görülse bile önemsenmemesini sağlamak. Sorsanız bunlara "eee ne olmuş yani" derler size. Diğer ayak hisse fiyatı baskılama zaten gün içi uygulanıyor her daim. Bilanço da bir şey göstermemek de en önemli ayak. Bakalım nereye kadar. Tahtaya öylesine hakimler ki, fiyat demir bir kafeste.

4. Bu durumu kap'a bildirmeleri gerekmiyor mu?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Bu durumu kap'a bildirmeleri gerekmiyor mu?
    Yönetim kurulunda dolaylı olarak temsil edildiği için ilk bakışta gerekmiyor.
    Yine de bir KAP duyurusu yapılacaksa eğer, basında lansmanı yapılıp ilan edildikten sonra yapılır.

Tabii bilemiyoruz ama bu hafta manşet konusu olabilir.

6. Halka açık değil holding. Ama bunlar zorunlu değilken aman ha Kartal arsası bizim deği Holdingin, biz sadece holdinge ortağız diye üstlerine vazife olmadığı halde Kap atıyorlar. Ama buna da zorunlu değiller. Tabi ki iyi niyetli bir yönetim bilgilendirme yapar.
    Bu arada Sn. British olmasa bizim de haberimiz olmayacaktı. Kendisine teşekkür ederim.

7.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    İşin sırrı da burada. Ortada hiç bir değer olmadığı illüzyonu yıllardır yaptıkları şey. Bugüne değin neyi fiyatladı ki bunu fiyatlasın. Fiyatlamasın diye benim üç ayaklı strateji diye özetlediğim planlamanın şu anda yapılanı gelişmelerin görülmemesini ve duyulmamasını sağlamak ayağı. Görülse bile önemsenmemesini sağlamak. Sorsanız bunlara "eee ne olmuş yani" derler size. Diğer ayak hisse fiyatı baskılama zaten gün içi uygulanıyor her daim. Bilanço da bir şey göstermemek de en önemli ayak. Bakalım nereye kadar. Tahtaya öylesine hakimler ki, fiyat demir bir kafeste.
    Fiyatlayacak olan biraz da piyasa, ben küçük bir miktarda aldım mesela, daha çok almak istesem karşılanmayacaktı.

8. Doğru , echol halka açık değil.

Bir anda kendimi echol hissedarı sandım !!!!
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 366/551 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •