Sayfa 388/851 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon
Arama sonucu : 6805 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. ne oldu ya herkes gidiyor mu bu kadarmıydı yani?

2.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Game Over, herkese bol şans.
    Sattiysaniz gelip dede nine batacak diye ky kandirmayin bol şans sizden kurtulduk sonunda

3. 1250 tarihi zirvesi

gönlüm oraya kadar tutabilmeyi diliyor

mesaideyim

bakamıyorumda

bi çözülürse yakalayamazsam

işim zor olacak..

4.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    1250 tarihi zirvesi

gönlüm oraya kadar tutabilmeyi diliyor

mesaideyim

bakamıyorumda

bi çözülürse yakalayamazsam

işim zor olacak..
    Sabah bı tur çözdüler bfren kent konya nereye bunlar oraya

5. Kartonun beklentilerinin hiçbiri daha gerçekleşmedi..Ne bedelsiz verdi ne de süper bilanço açıkladı ne de araziyi gerçek fiyattan göstermedi..Peki buraya nasıl geldi kandırmayın kendinizi 7/24 değil gün 48 saat olup çalışsa yine de bu fiyata etkisi yok..
    En baştan beri söyledim tek beklenti bu tür hisseler için bedelsizdir diye sonuç malum..

6. iki saatte 120 küsür bin lot işlem...

7.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    Sattiysaniz gelip dede nine batacak diye ky kandirmayin bol şans sizden kurtulduk sonunda
    Sattığımı ya da satmadığımı yazmadım. Orası beni bağlar, sen ve senin gibi gereksizleri değil!
    Cahillik mutluluktur!

8.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Kartonun beklentilerinin hiçbiri daha gerçekleşmedi..Ne bedelsiz verdi ne de süper bilanço açıkladı ne de araziyi gerçek fiyattan göstermedi..Peki buraya nasıl geldi kandırmayın kendinizi 7/24 değil gün 48 saat olup çalışsa yine de bu fiyata etkisi yok..
    En baştan beri söyledim tek beklenti bu tür hisseler için bedelsizdir diye sonuç malum..
    sn lalezar çok haklısın bedelsiz en büyük beklenti ben bunun yanında kent gibi bedelli de eklese güzel olur diyenlerdenim,
    sermayesi ,dolaşımda ki payları düşük firmalar için bilançolarının düzelmesi için en uygun bir dönem..
    bana yeter deyip satanlar satsın yolları açık olsun..dediğin gibi ortada hiç bir şey yok daha..

Sayfa 388/851 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •