Sayfa 39/205 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 1635 madde; 305 - 312 arası.

Konu: DENIZ - Denizbank

1.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    bugun dzgyo da spek onu yukseltip bunu dusurdu yukarı atacagını hic sanmıyorum baskı altında tutuyor 4.56 ustunde kalsaydı destek ustunde kalmıs olacaktı ordan 5 ustu hedefli almayı dusunurdum demin alcaktım ama birden 100 000 lotu silince almadım
    iii yapmışsın üstat )) ,,,,

2. Takaslar ne durumda ..Gedik Pasa satıstamı alıstamı...ytd

3. Sberbank BABA sı 194 olmus ....Babasına yatırsak 2 kat karlıydık...YTD

4.  Alıntı Originally Posted by mozhetbyt Yazıyı Oku
    iii yapmışsın üstat )) ,,,,
    alıs kademelerine bir anda 10-20 000 lot arası alıs yazıpta sonra biranda silip hisseyi asagıya cekince guvenilirligi kalmadı ..benim icin denizbank defteri kapanmıstır
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

5. ayrıca borsa bu kadar cıkmısken tek dusen banka ustelik %4 dustu ve en cok dusenler listesine girdi yine ilk 10 kademede 125 000 lot alıs 18 000 lot sayıs olupta yukselmeyen hissemi olur yine silecek adamın isi bu en bugun bu endekste 4.70 ustu beklerdim ama 4.56 ustunde bile kalamadı is cıkmaz artık bundan hadi rast gele

6.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    ayrıca borsa bu kadar cıkmısken tek dusen banka ustelik %4 dustu ve en cok dusenler listesine girdi yine ilk 10 kademede 125 000 lot alıs 18 000 lot sayıs olupta yukselmeyen hissemi olur yine silecek adamın isi bu en bugun bu endekste 4.70 ustu beklerdim ama 4.56 ustunde bile kalamadı is cıkmaz artık bundan hadi rast gele
    ooo sayın taven denizbanktamıydınız guzel alıs yazmıslar ama yukselmiyor alınabilirmi sence 4.56 gecerse
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

7.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    ooo sayın taven denizbanktamıydınız guzel alıs yazmıslar ama yukselmiyor alınabilirmi sence 4.56 gecerse
    ben 4.82 den cıkmıstım sayın luikang evet 4.56 gecerse alınır bende o zaman alırım

8. soyledigim gibi sayın luikang anında sildi bosverin bunu zarar edersiniz

Sayfa 39/205 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •