Sayfa 391/1012 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491891 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Bir ara 4.60 larda iken Dolara park zamanı son demler demiştim ve 7.20 fırlamıştı 20 gün sonra. Tabi ben eşim ile dağ başı tatilinde olduğumuz için bu hareketten sonra haberiniz olmuştu. Şimdi yine aynı hissediyorum. Bir gözüm kuşağım Brent te, diğer gözüm ve kuşağım ise US inflation da. Toplama zamanı diyorum. Tabi kendi düşüncem tavsiye falan değil. Hazır mevduatlar da 3-6 aylığına park edilmişken. Biraz Borsa biraz Dolar. TL mevduat out! Borsada da dağıtılacak ulufelerden maksimum yararlanacak şirketlere.

2. Faizler düşüyor, stopaj indirimi kalktı. Anlaşılan 3 Ocak tarihli mevduat vade bitiminde dolar ya da borsaya giriş yapacağız. Faiz serüveni pek de beklediğim gibi olmadı

3.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Faizler düşüyor, stopaj indirimi kalktı. Anlaşılan 3 Ocak tarihli mevduat vade bitiminde dolar ya da borsaya giriş yapacağız. Faiz serüveni pek de beklediğim gibi olmadı
    Para bencede seçimlere kadar dolara ve borsaya akar....

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

trump iki sene sonraki seçimleri kazanmak için dolaresi baskıya alacak.
    büyümeyi körükleyecek.
    fede faiz artırmamak için baskı yapacak.
    son kez seçildikten sonra yükselen enflasyonu abdler düşünsün ,fed düşünsün.
    dış finansmana büyük ihtiyaç duyan ülkemiz için büyük adım olacak.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Iyiki 16 kasimda(195 gün) yuzde 3 stopajla koymusum.. 24.65 oran ile..

6.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Faizler düşüyor, stopaj indirimi kalktı. Anlaşılan 3 Ocak tarihli mevduat vade bitiminde dolar ya da borsaya giriş yapacağız. Faiz serüveni pek de beklediğim gibi olmadı
    Dip hisselerden sepet yap hocam ..
    Dolar ,mevduatdan zengin olan görmedim .Sadece parasının değerini korur oda sansı yaver giderse..
    Ama borsadan parayı bulursan kendine özel bir hastane bile açabilirsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. 2013 ten beri 3 kez kalp krizi geçirdi Ekonomi. 4. sü bir kriz olmayacak! Bünye hala daha yapmaması gerekenleri yapmaya devam ediyor. Yatırım tavsiyesi değil. Mevduata 3-6 ay para bağlayanların bir gözü kulağı sürekli iletişim araçlarında Yürekler pır pır!

8.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Tcmb '' Bizde teminat olarak kabul görmesi mümkün değil'' dedi. Bu durumda VDMK'lar repoya teminat olması söz konusu olmayacaksa , bankaların bilançosunda durması sadece daha düşük risk unsuru taşıdığı için karşılık ayıracağı miktarı azaltmaktan öteye bir katkı sağlayamayacak.

https://www.haberturk.com/yazarlar/c...i-vdmk-olur-mu
    Katarlılara satılacak..Tek cıkış yolu dışardan para girişi..

Sayfa 391/1012 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491891 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •