Sayfa 404/996 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504904 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: Viop - XXVIII

1.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    ürgüttün öküzü.
    çalı dibinde bekle asdas.
    Ben vurmadım, öküz ürkek, keserler diye korkuyor olmalı

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Verge yonca sana geliyor

Evet bayağı bir yaklaştı benim takip ettiğim rakamlara...

Ama henüz oyuna girmedim...

Başlığımızda şöyle az günler geriye bakılsa, oralarda uzuun günler boyu 155X-156X minimum kesin banko en az vesaire bi ton yazılar üyeler görülür..
    Nerede şimdi o gibi ifadeler ??.. Uyar aslında da oraya kadar longS muhafaza zor iş & vAKit de daraldı daralttı biraz sankim ).

4.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Başlığımızda şöyle az günler geriye bakılsa, oralarda uzuun günler boyu 155X-156X minimum kesin banko en az vesaire bi ton yazılar üyeler görülür..
    Nerede şimdi o gibi ifadeler ??.. Uyar aslında da oraya kadar longS muhafaza zor iş & vAKit de daraldı daralttı biraz sankim ).
    O yorumu yapan arkadaşlar hep vardı forumda. Hele bir Sercan diye bir arkadaş vardı, o efsaneydi. Eski rakamla endeks 250.000-300.000 olacak demişti sonrasında 100.000 e düşmüştük.

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Verge yonca sana geliyor

Şöyle bir korkum var yonca da...

8.95 hem çok dillendi, hem de çok kere sekti oralardan...

Ordan mal verecekler mi vermeyecekler mi, onu takip edecem...

Ona göre 8.90 - 8.70 arası pozisyona giriş, 8.70 stop...

Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Son dakika haberler... Hindistan

Ağızları köpürüyor.

Koronavirüs salgını bitmeden başladı... Gizemli hastalıkta ilk ölüm gerçekleşti!
    http://www.hurriyet.com.tr/galeri-so...lesti-41682003

Dünyada koronavirüs salgınından en çok etkilenen ikinci ülke olan Hindistan'da ortaya çıkan gizemli hastalık korku yaratıyor. Yüzlerce kişiyi hastanelik eden hastalığın nedeni anlaşılamamışken ortaya çıkan belirtiler korku filmlerini aratmayacak ürkütücülükte...

—-///

Ben epey Avrupa ülkesi ve Doğu bloğu ülkesini ziyaret etmişimdir, turizm maksatlı. Lakin bu Hindistana giden turistler cidden yürek yemişler)) ben hiç gitmedim ,gitmem de
    Giden bi arkadaşım anlatmıştı. Oraya gidip de hastalanmamak mucize demişti. Sokaklar ve çoğu mekanlar çok pis. Hijyen yerlerde. Lokantalar, ulaşım araçları vs ler çok eski ve antihijyenik vs vs neler anlattı da yazamıyorum. Kendisi gelince bi ay boyunca her gün duş almış, o kadar kendimi kötü hissettim demişti.

Yani canım ülkemin gözünü seveyim.
    En salaş mekanda bile genellikle hijyen iyidir. Tırnakları uzun, kolyeli, bileğünde künyeli , elinde yüzüklü , usta garson, aşçı vs pek göremezsiniz, mekanlar temizdir.
    Eldiven vs çalışanlar insan sağlığı ve temizliğe dikkat ederler.
    Pis otobüs taksi dolmuş minibüse binmeyiz. Antihijyenik ulaşım aracı görürsek , ya da restoran ,otel, lokanta vs kıyameti koparırız ki doğru yapıyoruz..

Bizim en kötü huyumuz, sokaklara , etrafa, yerlere çöp atmamız. Bunun dışında inanın en baba Avrupa ülkesinden daha hijyenik restoran, otel, lokanta, ulaşım araçları seviyesindeyiz.
    —///

Yani ben Hindistanda
    Gizemli hastalık, gizemsiz hastalık vs çok yadırgayamıyorum. Orda hastanlamamak mucize bence.
    Sen de çok deği$iyon mu sanki temelreis the popeye..

Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    İdeal bir Garan günü asıl 9,19 easy yakıp keyifle Viop30 leziz long kawurmalar olabilir..

Zemin hava iç dı$ ortamlar veri maç uygun..
    Karma$a gibi görünse de yakı$ır 8,9X kelli 9,2X heves tuzaklı mayınlı riXli..

Reform adı varda,ne yapılacak,yapıldı yok.

Sayfa 404/996 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504904 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •