Sayfa 418/449 İlkİlk ... 318368408416417418419420428 ... SonSon
Arama sonucu : 3592 madde; 3,337 - 3,344 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Endeksin İsr.-Fil. savaşı nedenyle sarsılması kötü oldu. Tam toparlanacak derken böyle olunca risk almak istemeyen herkes sattı ki belki de doğru yaptılar.

Tamamen ülkemizin ortadoğu politikasıyla alakalı bir durum var.

Konusu açılmışken yazayım. 2.Dünya savaşından önce ve sonra İsrail öncesi Türkiye ye gelen yahudi bilim adamları ve öğretmenler Türkiye de çok faydalı işler yapmış , bilim ve sanatın gelişmesi sağlanmıştır.
    Son düzenleme : Yıldız Tozu; 01-11-2023 saat: 10:25.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

2. Neyse sonuç olarak ben tekrar zararla çıktım bir dahada gelmem heralde. Hayırlısı olsun..
    Herkese bol kazançlar.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

3. Nerdende bulaştım bu hisseye.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Neyse sonuç olarak ben tekrar zararla çıktım bir dahada gelmem heralde. Hayırlısı olsun..
    Herkese bol kazançlar.
    Gerçi bir hayır göremediniz ama yine de hayırlı olsun, umarım başka hisseden zararınızı çıkartırsınız.
    Zor hisse ama kepenkler inmediği sürece hep burada olacağım şahsen, bu fiyatlardan satmak bana ters.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Gerçi bir hayır göremediniz ama yine de hayırlı olsun, umarım başka hisseden zararınızı çıkartırsınız.
    Zor hisse ama kepenkler inmediği sürece hep burada olacağım şahsen, bu fiyatlardan satmak bana ters.
    Size hayırlı uğurlu olması dileklerimle. Bol kazançlar dilerim...

6. Endeks de toparlandı, at 12 üstüne tahtacı, düşerken sınır tanımıyorsun.

7.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Neyse sonuç olarak ben tekrar zararla çıktım bir dahada gelmem heralde. Hayırlısı olsun..
    Herkese bol kazançlar.
    Sayın yıldız tozu kararınıza saygı duyuyorum....Yıllar önce bende egeen i 14 den almış ve böyle bir çalkantıda zarar ile çıkmıştım bir daha gelmem diye fakat yıllar geçti ve 1800 ler den tekrar geldim.... Gelmem demeyin geçen günler çabuk unutuluyor....saygılar ytd

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Endeks de toparlandı, at 12 üstüne tahtacı, düşerken sınır tanımıyorsun.
    Eferim sana tahtacı, arada bir isteklerimizi yerine getir böyle, zaman olsaydı tavan da isteyecektim senden, yarına ola hayır ola.
    Son düzenleme : bawer; 01-11-2023 saat: 18:16.

Sayfa 418/449 İlkİlk ... 318368408416417418419420428 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •