Onemli Gunler Banner
Sayfa 427/1023 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527927 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 3,409 - 3,416 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Ben bu Serdar İnan ismini bana tuhaf gelen ve aklımda kalan bir olaydan hatırlıyorum.

Askerliğinizi Evinizde yapın kampanyası yapmıştı.

Eğer inanlar inşaattan ev alırsanız oğlunuzun bedelli askerlik ücretini ödüyordu. 30 bin TL ?!?!?!?

Askerliğinizi evinizde yapın........
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Üsküdar 6. Olağan ilçe kongresi öncesi halka hitap etti. Erdoğan'ın 'yaşam hakkı bulamazsınız' dediği konuşma şu şekilde:

"Kalktılar bu ara bize kur savaşı ilan ettiler ne ilan ederseniz edin avcunuzu yalarsınız avucunuzu. Eyy finans sektörünün içerisinde olanlar bizi kur, şu, bu bunlarla tehdit etmeye kalkmayın. Bu ülkede yaşam hakkı bulamazsınız. Bak bu kadar açık söylüyorum. Çünkü bize kur savaşı, finans sektörüyle böyle bir müdahale bu memlekete ihanettir."

"BUNDAN DOLAYI PİYASA ALT ÜST OLUYORSA HAYIRLI OLSUN"

"Şimdi tabi gazeteler yazar piyasalar alt üst oldu. Kusura bakmayın eğer bundan dolayı piyasa alt üst oluyorsa hayırlı olsun. Biz kararlı bir şekilde yürüyeceğiz. Eğer finans sektörü bu vatana ihanet etmezse bu vatanda onlar da görevini yaparsa başımız üstünde yerleri var. Her türlü desteği veririz. Onun için de bu faiz denilen belayı düşürmeleri lazım."

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/s...amazsiniz.html

3.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Üsküdar 6. Olağan ilçe kongresi öncesi halka hitap etti. Erdoğan'ın 'yaşam hakkı bulamazsınız' dediği konuşma şu şekilde:

"Kalktılar bu ara bize kur savaşı ilan ettiler ne ilan ederseniz edin avcunuzu yalarsınız avucunuzu. Eyy finans sektörünün içerisinde olanlar bizi kur, şu, bu bunlarla tehdit etmeye kalkmayın. Bu ülkede yaşam hakkı bulamazsınız. Bak bu kadar açık söylüyorum. Çünkü bize kur savaşı, finans sektörüyle böyle bir müdahale bu memlekete ihanettir."

"Şimdi tabi gazeteler yazar piyasalar alt üst oldu. Kusura bakmayın eğer bundan dolayı piyasa alt üst oluyorsa hayırlı olsun. Biz kararlı bir şekilde yürüyeceğiz. Eğer finans sektörü bu vatana ihanet etmezse bu vatanda onlar da görevini yaparsa başımız üstünde yerleri var. Her türlü desteği veririz. Onun için de bu faiz denilen belayı düşürmeleri lazım."

Mis gibi havada sevdiklerimizle mangal yapalım dedik, telefon -tv. kapattık. Şimdi açtım ki yine ortalık karışmış. VİOP başlığında yazılanlar beni korkuttu. powerpc neyi seslendirdiysen tek tek oluyor. Senden şüphelenmeye başladım arkadaş, FBI , CIA, Mİt hangisine çalışıyorsun ? Derin insan olduğu belli. Belki de Kuvayı Milliyesindir.

4.  Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    Merkez bankası gerekirse önlem alamaz.

bence bunu bilelim

kur 7 ayda %25 yükselmiş eee
    gereken belli
    yapılmış mı

hala bu masallara inanan var mı

belki bir noktada bıçağın kemiğe dayandığı yerlerde
    yani çok çok madara olmamak adına birşeyler yapıyor gibi görünecekler.

dolarcıların dünya lideri var kapı gibi..
     Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Üsküdar 6. Olağan ilçe kongresi öncesi halka hitap etti. Erdoğan'ın 'yaşam hakkı bulamazsınız' dediği konuşma şu şekilde:

merkez kukla..

Sayın rxpu hala nayır nolamaz! diyormusunuz ? Sayın powerpc , seçimi bekliyorum ondan önce olamaz diyormusunuz ? Bakın yanlış anlaşılmasın ben bir şey ima etmiyorum kişinin kendisi yandaşlarına yaptığı kongrede dile getiriyor gazetelerde de haber yapılıyor. Bende bu ne demek diye sizlere soruyorum. Herkese iyi geceler umutlu yarınlar olsun.

6. umutabi dolar alan önceden terörist olmuştu şimdide yaşam hakkı yokmuş? valla her şey olabilir bu saatten sonra sana hak veriyorum.

7. "BUNDAN DOLAYI PİYASA ALT ÜST OLUYORSA HAYIRLI OLSUN"

Dolarda yeni rekorlar yakın, ne haliniz varsa görün DEDİ!

8.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Mis gibi havada sevdiklerimizle mangal yapalım dedik, telefon -tv. kapattık. Şimdi açtım ki yine ortalık karışmış. VİOP başlığında yazılanlar beni korkuttu. powerpc neyi seslendirdiysen tek tek oluyor. Senden şüphelenmeye başladım arkadaş, FBI , CIA, Mİt hangisine çalışıyorsun ? Derin insan olduğu belli. Belki de Kuvayı Milliyesindir.
    Ben Amerikancıyım,Londra ile de bağlantılıyım. ama temelde AMERİKANCIYIM. God Bless the USA !

Sayfa 427/1023 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •