Sayfa 432/628 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. MHA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Satıcılarının gücünün azaldığı görülüyor..Bugün 1.57 den biraz daha alış yaptım böylelikle alışlarım ana alış 1350 den olmak üzere 1.57 ve 1 kasımda 1.6 dan olmak üzere paçal alışlarımı tamamladım..Hayırlısı bakalım...(YTD)

3.  Alıntı Originally Posted by YATIRIMCI-X Yazıyı Oku
    Satıcılarının gücünün azaldığı görülüyor..Bugün 1.57 den biraz daha alış yaptım böylelikle alışlarım ana alış 1350 den olmak üzere 1.57 ve 1 kasımda 1.6 dan olmak üzere paçal alışlarımı tamamladım..Hayırlısı bakalım...(YTD)
    1.65 ve üstüne çıkarsak toparlanma süreci başlar.

4. finansal çöküş bekleniyormuş..haberiniz olsun..ben 1.59 dan geri kalanını sattım..umarım öyle bişey olmaz ama gidişat pek iyi değil..

5.  Alıntı Originally Posted by trail Yazıyı Oku
    finansal çöküş bekleniyormuş..haberiniz olsun..ben 1.59 dan geri kalanını sattım..umarım öyle bişey olmaz ama gidişat pek iyi değil..
    Bizim hisse yıllardır finansal fiyat bulamama gibi bir çöküş sorunu zaten var. 17 sene önceki fiyatları daha iyi idi. Daha ne olabilir ki.?? Tofaş tarihi araç üretimini gerçekleştirmiş. s&p kredi notunu yatırım yapılabilir ülkeler seviyesinde görmüş. Büyüme oranını % 5 e çıkarmış . Sen nereden buluyorsun bu haberleri köşe yazarı çok , ağzı olan konuşuyor. Her yazanın ( ben dahil ) yazdıklarına itibar etmemek lazım. Bu hisse belli bir noktadan sonra artık , ayrılması lazım endeksten , şundan bundan.. Çünkü yıllardır geride kaldı , olması gereken fiyatı yapamadı. 7-8 leri görür ve sonra düşmesi, için bir mazaret olurda ( ekonemik olaylardan ) o zaman bende derim ve desteklerim sizi 4 lü fiyatlara kadar geri çekilebilir.olduda bizmi görmedik, şu anda topu topu 1.33 lerde aylarca yattığı fiyattan 1.6 üzerinde sadece % 20 kısa vadeli bir prim kaldı. uzun vadeli düşüş kanalında ise 4 lü fiyatlardan 1.6 lı fiyatlara
    % 75 değer kaybetmiş.

6.  Alıntı Originally Posted by kepezmesut Yazıyı Oku
    Bizim hisse yıllardır finansal fiyat bulamama gibi bir çöküş sorunu zaten var. 17 sene önceki fiyatları daha iyi idi. Daha ne olabilir ki.??
    eğer öyle bir şey olursa bu kağıt da etkilenir gibi..

7.  Alıntı Originally Posted by trail Yazıyı Oku
    finansal çöküş bekleniyormuş..haberiniz olsun..ben 1.59 dan geri kalanını sattım..umarım öyle bişey olmaz ama gidişat pek iyi değil..
    Trail Bey.kutlarım çok net bir şekilde sattığınızı yazdınız..Sebebi de finansal çöküş bekliyorsunuz...Kimbilir bu dünyada her şey olabilir..Ben de bugün de 1.57 den aldım bakalım ne olacak..

8.  Alıntı Originally Posted by YATIRIMCI-X Yazıyı Oku
    Trail Bey.kutlarım çok net bir şekilde sattığınızı yazdınız..Sebebi de finansal çöküş bekliyorsunuz...Kimbilir bu dünyada her şey olabilir..Ben de bugün de 1.57 den aldım bakalım ne olacak..
    hayırlısı olsun..ama borsa ,döviz,altın ,faiz hepsi yükseliyor bir gariplik var sanki..bu daha önce de oldu ama bu sefer biraz daha dikkatli olmak lazım..

Sayfa 432/628 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •