Sayfa 45/205 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 1635 madde; 353 - 360 arası.

Konu: DENIZ - Denizbank

1. artık vatandasta cuma gunku 4.0xx leri gorunce hisseye girmiyor ve talep gostermiyor hal boyle olunca adam da can sıkınıtısından yine kademe oyunlarına basladı koca anka hissesi endeks 101 000 den 104000 e geldi bu habire dustu ama cozdum olayı 4.45 e te birinin 20 000 lot malı var onu almaya calısıyor birbirlerine inat etmisler tahtacı ile o malın sahibi o vermiyor tahtacı da almıyor tam cocuk bahcesi oyunu seklinde ...bu oyun bitmez carsambadan beri aynı olay ama yon hep asagıya o malı almasınımı beklicez ohohhoooo olme esegim hesabı ekranımdan da kaldırdım tahtasını bunda is yok hayırlı gunler
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

2. Arkadaş bu hisseneden gitmiyor
    Ölmeden önce ölmek gerek!

3.  Alıntı Originally Posted by KİYA Yazıyı Oku
    Arkadaş bu hisseneden gitmiyor
    Beni bekliyorlar

4. Deniz menderes hlgyo cmnbt girafik gonderirsen seviniri
    Ölmeden önce ölmek gerek!

5.  Alıntı Originally Posted by KİYA Yazıyı Oku
    Deniz menderes hlgyo cmnbt girafik gonderirsen seviniri
    tamam gönderirim

6. Hisse yükselen kanalda, yükselen trendin altına sarksa da üzerinde hareket ediyor. Daha 7 yıl önce gördüğü yeri test edemedi.

7. Gedik yatırım bugunde 245K lotun yarısını İŞ yatırıma diğer yarısını Deniz ve ekurilerine iade etmiş maliyetten ...Bir aydır ugrastı sonuc yine aynı ..Tasımacılık yaptı anlasılan arada kaynattı milleti ,oyunun 2.perdesi yoksa yeni tasıyıcılar gelene kadar yatar gibi..Tamda domates satacaktık.YTD

8. size icbc spegi gibi yani galip ozturk gibi bir spek lazım 2 gunde %30 yukseldi bundaki mevcut spek bu isi beceremiyor demekki arkadaslar
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

Sayfa 45/205 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •