Sayfa 465/671 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon
Arama sonucu : 5363 madde; 3,713 - 3,720 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

1. Ibkre ye Gönderdiğim tl yi usd ye çevirince ciddi kayıp oldu marj mı acıktı ppk öncesi vergi vs mi kesti

2.  Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    Ibkre ye Gönderdiğim tl yi usd ye çevirince ciddi kayıp oldu marj mı acıktı ppk öncesi vergi vs mi kesti
    Kaçtan çevirdiği yazıyor olması lazım. Oradan kontrol edin.

3. Cloud computing, blockchain, metaverse son 10 yılda ortaya çıkan "buzzword" ler. Cloud'u bir kenara koyacak olursak birisi cümle içinde blockchain ve meta kelimelerini kullandığında direk kafamı çeviriyorum. Tutacak teknoloji değil bunlar. Bu dünyada ne teknolojiler unutuldu gitti. Meta ETF'de aynı aynı b*kun laciverti. Klasik tech ETF'i. Merak etmeyin, "dedem keşke alsaymış" diyecek torunlarınız olmaz.

4. VUSA/VUSD/VUKE temettüleri geldi. Stopaj kesintisi yok.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,052
     Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    VUSA/VUSD/VUKE temettüleri geldi. Stopaj kesintisi yok.
    çok teşekkürler. Party hard
    notlarımıza ekleyelim
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

6. 2 dolar komisyon alıyor try çevriminden yuh

7. Tech hisselerine pis basıyorlar premarkette. AAPL -1.72% Premarket

8. Merhaba Arkadaşlar ben de yeni girdim bu işe, IBKR de hesap açmaya çalışyorum şu an 3 gün oldu hesap aktif hale gelmedi tl para da göndermiştim, acaba Türkiye'yle ilgili bir sorunları mı var ya da sorun bende mi acaba ?

Sayfa 465/671 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •