Sayfa 47/205 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 1635 madde; 369 - 376 arası.

Konu: DENIZ - Denizbank

1. Hangi sahıs veya kurum varsa bu tahtada işlem yapan kesinlikle ceza alacaktır.Yaptıgı işlemler hic uygun degıl kesinlikle SPK incelemeli.Bugunku işlemlere bak yine komedi...YTD

2. supheli islemler oldıugu acık ve net 10 gun once borsa 105 000 deniz 4.85 bugun borsa 105 000 deniz 4.25 bu dusus nasıl acıklanabilir hatta yine asagıya devre kesici her an yiyebilir dikkatli olun grafiignde icine ettiler hisseninde ve koskoca denizbank yonetimi buna musade ediyor borsada boyle abuk sabuk dusen tek banka hissesi konumunda icbc 3.50 den 5.15 lere geldi 3 gunde ..bu ise 3.50 ve altına gidecege benziyor oradan alıcıyım yazdım orolara kademelere
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

3.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    supheli islemler oldıugu acık ve net 10 gun once borsa 105 000 deniz 4.85 bugun borsa 105 000 deniz 4.25 bu dusus nasıl acıklanabilir hatta yine asagıya devre kesici her an yiyebilir dikkatli olun grafiignde icine ettiler hisseninde ve koskoca denizbank yonetimi buna musade ediyor borsada boyle abuk sabuk dusen tek banka hissesi konumunda icbc 3.50 den 5.15 lere geldi 3 gunde ..bu ise 3.50 ve altına gidecege benziyor oradan alıcıyım yazdım orolara kademelere
    usta sende mal belli ))) yoksa düşüşüne , banka yönetimine bu kadar sallamazsın ,,, yoksa bırak düşsün ne güzel alttan alırsın işte ))) ama 3,xx lere gelsin ki mal alalım dimi yaa

ytd

4. yahu ben teknikci adamım ne dedim 4.56 altında ise yaramaz sence bende mal olabilirmi elimde bırakacak kadar safmıyım gidisatı gorupte ohhooo bildigim tanıdıgım cok hisseye yazarım ben yıllardır ezberledik artık ama bu ezber bozdu grafikte bozdu 3.50 altına gidecek gibi yangından mal kacırır gibi buldugu her kademeye mal bastıgına gore ..oralarda yazarız tekrar
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

5.  Alıntı Originally Posted by mozhetbyt Yazıyı Oku
    usta sende mal belli ))) yoksa düşüşüne , banka yönetimine bu kadar sallamazsın ,,, yoksa bırak düşsün ne güzel alttan alırsın işte ))) ama 3,xx lere gelsin ki mal alalım dimi yaa

ytd
    ne bu kotu niyet sen para kazanacaksın diye insanlar paramı kaybetsin utanma yokmu sende
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

6.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    yahu ben teknikci adamım ne dedim 4.56 altında ise yaramaz sence bende mal olabilirmi elimde bırakacak kadar safmıyım gidisatı gorupte ohhooo bildigim tanıdıgım cok hisseye yazarım ben yıllardır ezberledik artık ama bu ezber bozdu grafikte bozdu 3.50 altına gidecek gibi yangından mal kacırır gibi buldugu her kademeye mal bastıgına gore ..oralarda yazarız tekrar
    ama üstat bu denizin ne yapacağı yine de belli olmuyo ,,, bugün tavan açsa şaşırır mıyız ?)) bence hayır taban da tabi aynı şekilde ,,, bakalım spekin canı ne isticek bugün ))

7.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    ne bu kotu niyet sen para kazanacaksın diye insanlar paramı kaybetsin utanma yokmu sende
    dostum çok sinirlisin ama gerek yok ,,, benim yazdıklarımla para kazanılacaksa ,,, al sana yaziim kazan : inşallah tavan olur bugün)) ama burada insanlar fikirleri paylaşıyor naçizane ,,, karşılık edep sınırlarını aşınca utanma falan çok hoş olmamış gibi cevabın ,,, ama neyse son zamanlarda toplumda bir sinir harbi mevcut malumunuz ona verip geçiyorum bu konuyu da ,,,

bol şans

8. Buralardan tepki verirse 6,75 GAP hedefi gündemde... YTD

Sayfa 47/205 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •