Sayfa 484/1003 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584984 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 3,865 - 3,872 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

1.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    18:00’den beri

Reis birazdan açıklama yapacak

Cnn
    isterse hiç açıklamayıp herkes hesabında görür desin, sorun hesabı yapıp çok önceden açıklayamamaları..

Fed faizi değiştirmedi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*Fed yıl sonuna kadar 25'er baz puanlık iki faiz artırımı öngörüyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

bir kere arttıracak ve bırakacak ağustosuda pas geçer ekimde arttırır
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Merkez bankaları siyasetçilerin arzulari için para basan ve böylelikle insanların haklarını gasbeden köhne kurumlar haline geldi.

Üç beş yaşlı amca kapalı kapılar ardında "olsun " diyor ve birkaç tuşa basarak bir ülke onlarca ülkenin emeğini çalabiliyor ve ayni zamanda kendi halkının.

Kripto endüstrisi insanların özgürleşmesi için güzel bir fikirdi ama başka çakalların kurduğu başka bir çark oldu. İnsanoğlu acımasız ve açgözlü olduğu için sermayeye sahip olan insanlar, diğerlerini soymak için gerekli altyapıyı kolaylıkla kuruyor.

Tarım devriminden bu yana , insanoğlu hiçbir zaman kendisine ait olan bir " finansal değere " sahip olamadı.

En yakın değer, var olandan daha çok kontratı olmasına rağmen altın v.s. kıymetli
    madenler olabilir bana göre. Bu bile tartışılır aslında.

Başımıza ne geldiyse, Mezopotamyalı İris 'in ilk buğday tanesini yetiştirmesiyle geldi. Aq senin İris. Git incir mincir topla , ne işin var tarlayla bahçeyle.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    kesilir kesilir bu millet götünde don olmaz kurban keser, hacca gider, umreye uçar 3 kuruş parasını cami önünde bayram namazı sonrası açılan kutulara atar
    son kalan parasını da benzine mi veriyor? her vakit trafik tıkalı.

Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    son kalan parasını da benzine mi veriyor? her vakit trafik tıkalı.
    sanırım evde benzin üretiyorlar onu hiç çözemiyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Evet tahminlere başlayalım

MB ilk toplantısında faizleri kaç yapacak.
    Politika faizi XX olacak diye tahminleri yazalım lütfen.
    10 puan artıracak - 18,5 olacak...

Sayfa 484/1003 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584984 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •