Sayfa 489/531 İlkİlk ... 389439479487488489490491499 ... SonSon
Arama sonucu : 4247 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - II

Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Abi noluyor bu gedzada
    devamlı yazıyoruzya. birileri 44 lerde baskılarken verdiği malları almak için prese devam ediyor. gedzanın fiyatını düşürebilirler ama yıkamayacaklar. 99 depreminde bi dedemiz vardı. rahmetli deprem dede, şöyle derdi; temeli sağlam olan binalar sallanır hırpalanır ama asla yıkılmaz. 14m.altı gelen bilançoyu kabul etmiyorum,itiraz ediyorum
    Son düzenleme : kuluçka; 08-07-2021 saat: 01:22.

2.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    ağanın eli tutulmaz,korkmayın 42 altından. çarşaf açık sallayın biraz daha lütfen. aslan kralı baskı ile durduramayacağınızı sizde biliyorsunuz da, 44 den beri baskı için verdiğiniz malları alamıyorsunuz. gördüğüm kadarıyla 10-15 lotun peşinde koşuyorsunuz. beter olacaksınız, 3-5 lotların peşinde koşacaksınız,sonunda arkasından bakacaksınız. şirketimizin verileri öyle diyor ben uyarayımda...
    Her kuşun eti yenmez..temeli sağlam olanın sırtı yere gelmez..hiçbir güç vakti gelmiş bir fikir kadar muktedir değildir..

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    kardemirlerimi muhtemelen yarın satarım.az daha dur buralarda lütfen. işi kıvıramayacaksın gibi görünüyo,bak gelip çizecekler tahtayı akıllı ol ağam. 50 bin lotu olan tahtada ağalık yapmaya kalkıyo,ne günlere kaldı koca aslan kral
    ah ulen kardo,yürüyeydin biraz yukarıda seni satıp gedza almayı planlamıştım. tersde bıraktın beni kardom.

nerde bizim aylar önceki sayfalarca süren muhabbetlerimiz. özledik vallahi. kendini buranın bekçisi sanan dengesiz herkesi kaçırdı sayfadan.

39,92 ile 40,10 arasından az da olsa mallandık,sağolasınız ağalar. bi alt katımız 37,90 a da bekleriz,orayada biraz mermi ayırdık.

Herkeze selam.Acaba burda hısse hakkında soru sorulup yorum alabılıyormuyuız.
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Herkeze selam.Acaba burda hısse hakkında soru sorulup yorum alabılıyormuyuız.
    bildiğimiz hisse ise yardımcı oluruz,tanımıyorsak tekniğine bakarak tarafsız gözle cevap veririz fakat temelini iyice araştırmadan işlem yapmanın doğru olmadığını söyleyebilirim.

Hazıranda portfeyımdekı
    NTHOL 5.23ten
    OSTIM 2.35 den
    KRONT 56.50 den
    JANTS 84.45 den
    satarak Baska ıkı hısseye portfeyımı bagladım.Bu durumda hem su anda dustuklerınden dolayı zarardan kurtardım hemde Merkez bankasından dolayı zararım olan 25bın lıramı bu ıkı hısse sayesınde yerıne koydum
    Burdakı ustatlarımın
    SEYKOM ve CANTE hakkındakı yorumlarını alabılırmıyım
    Su ana kadar guzel prım yaptırdılar bana .Ama hedefım bıraz daha yukarısı.
    Herkeze bol kazanclar dılerım
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

Sayfa 489/531 İlkİlk ... 389439479487488489490491499 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •